Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnénk babát a...

Krisz05 kérdése:

Nagyon szeretnénk babát a férjemmel.Május óta próbálkozunk.utolso menzesz jul20-22ig volt,másnap észre vettem hogy a mellbimbom besötétedett szurkálások a petefészek körül késszerü egyszer bal,jobb oldal,émelygek tesztnegatív Szerintetek?

Figyelt kérdés
Menzesz alatt lehetséges a terhesség?

#Menzesz alatt terhesség
2022. júl. 27. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valld be magadnak is hogy nem lehet terhesség ezt te is tudod.
2022. júl. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a teszt negatív nem a hcg okozza a tüneteket így nem is terhességi tünet.
2022. júl. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A mell nem barnul rögtön fogantatás után kezdjük ott.Teszted is negatív akkor mire számítassz?
2022. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lazíts!!!!
2022. júl. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a júliusi menzeszed a terhesség miatt lett volna olyan rövid, akkor a tesztnek mostanra már egyértelmű pozitívat kellene mutatnia, mert ha annyira megemelkedik a HCG-szint, hogy bekavarjon a vérzésbe, akkor a tesztnek ordítania kéne...


A hányinger, a fejfájás, a szédülés, a mellbimbó elszíneződése, stb. nem rögtön jelentkezik, amint megtapad az embrió, ezt értsétek már meg végre...!


Próbálj meg kicsit lenyugodni, és inkább menj el orvoshoz ezzel az alhasi fájdalommal, a mellbimbó panaszokkal és a 2-3 napos menzesszel. Biztos meg tudja mondani mi bajod van.

2022. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretnék babát 4 hónapja, de azért amikor megjön már nem képzelem be hogy baba van, addig lehet reménykedni. Ajánlom az lh tesztet, én is azt csináltam hátha most jó időben voltunk együtt.
2022. júl. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tudod mikor barnult a mellem? Csak a harmadik trimeszterben valamikor. Szerintem higgadj le, ez nagyon nem jó irány.
2022. júl. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is babát szeretnék és rengeteget képzelődök, nehéz elengedni a gondolatokat de ne parázz. Ha terhes leszel érezni és tudni fogod biztosra. Nekünk a 3. Hónapban jött össze, a nemvárt előtt pár nappal jelentkezett a mellfájdalom és a szédülés, durvább tünetek a 7. Héten. Sajnos a 10-en elvetéltem.
2022. júl. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Jézusom!🤣🤣🤣🤣🤦🤦🤦🤦
2022. júl. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy nagyon szeretnéd, de maradj a realitás talaján. A mellbimbóudvar bebarnulása második trimeszteri tünet, az émelygés általába a 6. héttől van, a szúrkálások pedig átlagos ciklusba is lehetnek bőven. Kíméld meg magad a csalódástól, és ha ennyire nem stresszelsz rá, már azzal is segítessz magadon. Várd ki, hogy elmaradjon a mensid, és utána tesztelj csak majd, ha lenne is baba, még be sem ágyazódott.
2022. júl. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!