Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnapra nem várom, belenyilal...

Holnapra nem várom, belenyilaló érzés a petefészekbe?

Figyelt kérdés
Még sose éreztem ilyet. Pár napja, ha tüsszentek vagy hirtelen mozdulok akkor a hasam jobb alul beszúr, begörcsöl, nem tudom hogy magyarázzam, de kb. 1-2 perc és el is múlik. Valaki tapasztalt már ilyet és baba volt a dologban? Hőm egyébként még mindig fent van, pedig nekem menzesz előtt 1-2 nappal le szokott esni.

2022. júl. 19. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Reggel tesztelj!
2022. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Felesleges a jeleket keresni! Még ha valaki megerősít, akkor sem lehetsz biztos, hogy terhességet jelent.

Tesztelj egyet, okosabb leszel.

2022. júl. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fogok tesztelni, csak hamarabb nem szerettem volna, mint hogy késik. Tudom, hogy minden ember más, és nyilván ha valaki tapasztalta és állapotos volt, az nem jelenti azt, hogy én is az vagyok, de kíváncsi még lehetek.
2022. júl. 19. 16:18
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem bármi, amit addig nem tapasztaltál lehet jó jel is csak ilyenkor semmi olyan nincs, amire lehetne azt írni, hogy ez tuti baba miatt van. Egyedül a teszt.

Drukkolok!

2022. júl. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
HA a terhességtől lenne ez a tüneted (de hidd el nem attól van) azt már most is kimutatja a teszt.
2022. júl. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
lehet ez is, az is. Nekem is voltak ilyen szurkák, aztán megjött a menzeszem. Elpocsékoltam 3 korai tesztet. Ne tesztelj a nemvárt előtt! A nemvárt után 3 nappal tesztelj csak, az a tuti. Sokkal rosszabb az, hogy van egy halvány pozitív korai teszted, örülsz, és utána 3-4 nappal mégis megjön a vérzésed, mert mondjuk nem maradt meg a baba. Én a saját káromon tanultam meg, kidobva vagy tízezer forintot tesztekre. Tudom, hogy iszonyú nehéz kivárni, de a biztos válasz az igazi. Sajnos még így is előfordulhat, hogy 5-6 hetesen elvetélsz. Sokkal rosszabb korai negatív teszteket látva elpityeregni magad, mint megvárni a nemvárt napját + 3 napot, és akkor tesztelni, és pontos eredményt kapni.
2022. júl. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi újság kérdező? Mi lett?
2022. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
megjött neki valószínű, azért nem ír
2022. júl. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért nem írok, mert nem nézegettem a gyakorit sajnálom. Pozitív lett a teszt☺️
2022. júl. 26. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!