Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu után 5 nappal éles,...

Ovu után 5 nappal éles, menstruáció szerű fájdalom ami lesugárzott a combomba, mi lehetett?

Figyelt kérdés
Hirtelen elkezdett fájni ma a jobb oldalon majd nagyon durva fájdalommá hatalmasult, lesápadtam és le kellett ülnöm. Leginkább menstruációs fájdalomra hasonlított. Kb 10 perc után lassan elmúlt. Szerintetek mi lehetett? valami bajt jelezhet?

2022. márc. 29. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmúlt úgy, ahogy jött, akkor több mint valószínű, hogy nem jelez semmi bajt.

Szerintünk mi lehetett?! A jó ég tudja.

2022. márc. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Biztosan nem most ovuláltál? Esetleg lehet PCO, sima ciszta, meghúzódott szalag, endometriózis, gyulladás meg még a jó ég tudja hogy micsoda.
2022. márc. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nőgyógyásznál voltam másfél hete, ő mondta hogy mikor lesz ovu és cisztám sincsen
2022. márc. 29. 14:43
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Valószínűleg valamilyen gyulladás a kismedencében.
2022. márc. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Nézd, biztosan jön majd pár troll aki biztatni fog hogy ő így vette észre hogy terhes; hiszen ebben reménykedsz.

Ennek semmi köze terhességhez. Nagy valószínűséggel semmit nem jelent. Nem kell ennyire észrevenni mindent.

2022. márc. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Ugyan már, egy alkalom a világon semmit nem jelent. Nem kell egyből gyulladásra, meg cisztára gondolni.
2022. márc. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, de passz mitől. Babát persze nem jelzett, ha erre akartál kilyukadni :)
2022. márc. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!