Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A digitális clearblue mennyire...

A digitális clearblue mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Két hete csináltam egyet akkor azt írta + 2-3 hete fogant. Közben voltam ultrahangon már láttak két petezsákot szikhólyaggal, szóval ikerterhességről van szó. Ma észrevettem hogy van még a szekrénybe két teszt egy digi meg egy Predictor. Megcsináltam mind a kettőt hogy ne vesszen kárba, meg jó érzés volt de nem ez a lényeg. A Predictor annyira pozitív lett hogy a controllcsík szinte alig látszik a tesztcsík meg majd leugrik, a digitális pedig még mindig 2-3 hetet mutat. Ez csak azért érdekes mert úgy tudom 2000 hcg felett már 3+ kellene mutatnia és mivel uh-n már látták a babákat biztosan 2000 felett kell lennie mert az alatt kb semmit nem látnak nem hogy két petezsákot szikhólyaggal 🤷🏼‍♀️

2022. júl. 28. 06:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A teszt megbízható. A szikhólyag nem egyenlő a “babákkal”. Ha lesz szivhang, akkor lehet picit megnyugodni , addig bármi lehet.
2022. júl. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha félretesszük az egyes szavakon való rugózást: amennyiben van petezsák és szikhólyag ráadásul 2 is akkor a hcgnek kellene annyira magasnak lennie hogy már 3+ mutasson a teszt hacsak nem totál megbízhatatlan.
2022. júl. 28. 07:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értette az 1-es válaszadó, hogy nem tudni, az 1-1 petezsákban lesz-e embrió. Ez nem szavakon lovaglás, hanem emlékeztetés.
2022. júl. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, a Clearblue nem totál megbízhatatlan.
2022. júl. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem megbízhatatlan csak 2 hetrt hozzá kell adni. Pl elmaradt mensi idején 4 hetes terhes az ber, de a clearblu 1-2hetet ír. Fogantatástól számol. Szikhólyag az 5. Héten van, tehát 2-3hetet írva jót jelez.


A lehető legjobbakat!

2022. júl. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt értem, meg tényleg 5 hetes vagyok méretek alapján viszont a teszt a hcg szint alapján mondja meg hány hete fogant a baba. Van akinek olyan magas a hcg szint hogy pár nap késés után már 3+ mutat. De a hivatalos honlapon úgy van írva hogy 10miu felett mutat 1-2-t, 150miu felett 2-3at és 2000miu felett 3+-t. Ezer százalék hogy 2000 felett van a hcg szintem mert uh-n látni lehetett a petezsákot szikhólyaggal mégsem lett a teszt 3+os. Értem én azt is hogy pisiben kevesebb a hcg mint vérben na de mondom a Predictoron már olyan erős volt a tesztcsík hogy a kontorll szinte nem is látszik mellette. Anno mikor az első gyerekemmel terhes lettem a digi már rég 3+ mutatott mire a Predi ennyire erős pozi lett
2022. júl. 28. 10:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet nem volt elég koncentrált a vizelet. Én nem agyalnék rajta... örülj a sikernek, a teszt ilyenkor már csak az ember agyára megy...látod? Te is kattogsz rajta 😁
2022. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sem értem, miért foglalkoztat ez ennyire. Azt se, minek kellett egyátalán ezt a tesztet megcsinálni, ha már voltál orvosnál.
2022. júl. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem 6 nap késésnél volt 3+
2022. júl. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma végre 3+ lett 😅 annyira bosszantott hogy vennem kellett egyet. Mostmár halál nyugodt vagyok. Viszont tegnap olvasgattam külföldi oldalakon ez ügyben és többen voltak akiknek soha nem lett 3+ pedig volt aki még 10 hetesen is csinált. Az egyik csajnak mikor 2-3at írt ki pont aznap volt hcg vérvétele aminek az eredménye 5500 lett szóval nem igaz az sem hogy 2700tól már 3+ mutat
2022. júl. 29. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!