Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Digitális Clearblue vagy...

Digitális Clearblue vagy Xepil a megbízhatóbb?

Figyelt kérdés

Késik a menstruációm néhány napja, ezért teszteltem egy digitális Clearblue teszttel és egy Xepil teszttel (ez a kettő volt itthon és várta hónapok óta, hogy végre használjam).


A Clearblue pozitívat írt ki és 2-3 hetet, de az Xepil semmit sem mutatott.


Előfordulhat, hogy a Clearblue mutat hibás eredményt?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2020. dec. 5. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Néhány nap alatt fura lenne a 2-3 hét, a másik meg negatív. Nekem pár nap késéssel 1-2 hetet mutatott, de a többi teszt is pozitív volt.
2020. dec. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ovulációs teszt és hőmérés alapján nov.18-án vagy 19-én volt nagy valószínűséggel az ovulációm, szóval a 2-3 hét az ez alapján stimmelhet. Csak fura, hogy az Xepil nem mutat semmit :(
2020. dec. 5. 13:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy másik tesztet, én általában facelle tesztet használtam, 10-es erősségű, annak mutatnia kell.
2020. dec. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a Clerblue biztosabb, és az elvileg 25-ös. Az X-epil talán 10es, nem tudom, mert nem Magyarországon élek. A Facelle viszont megbízható.
2020. dec. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az X-epil nagyon gyenge teszt szerintem, azzal teszteltem először de eldönthetetlen volt, hogy szellemcsíkos vagy halvány pozitív-e (reggeli első vizeletből csináltam), aznap délután csináltam egy predictort, azon pedig egyforma lett a két csík.. Kb. másfél hét múlva lett erősebb pozitív az X-epil :)

Ha a Clearblue pozit mutat akkor nincs min aggódni, boldog babavárást!

2020. dec. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!