Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbizható a Clearblu...

Mennyire megbizható a Clearblue digitális teszt?

Figyelt kérdés

Késik a menstruációm bár sose pontos de minden hónap elején jön meg most meg még semmi. Ma reggel csináltam egy Clearblue digitális tesztet és negatív lett.

Azt hozzáteszem hogy az elöző havi menstruációm óta nem volt testi kapcsolatom.

Ez a teszt megmutatná már ha terhes lennék?


2022. ápr. 11. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Igen. Terhes vagy. Gratulálok.
2022. ápr. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagy terhes.Az 1-es csak viccel:D
2022. ápr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%

Hogy lehet valaki ennyire sügér?! De őszinten, már bocs kerdező...


Nem szexeltél, akkor megis mi a joistentől lennél terhes?!

2022. ápr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
De most komolyan....????
2022. ápr. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,


gondolom úgy érted, hogy az előző menstruációs ciklusod előtt volt testi kapcsolatod, ezért aggódsz, hogy akkor megjött, most meg késik, és nem lehet, hogy te is azon kevés nő közé tartozol, akik esetleg menstruálhatnak terhesség alatt.

A válasz: nem vagy terhes. Azt már rég mutatná.

2022. ápr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Azt hozzáteszem hogy az elöző havi menstruációm óta nem volt testi kapcsolatom."


Akkor mégis honnan a frászbólgondoltad hogy terhes vagy? A teszt amúgy megbizható. Többször használtam. Akár + akár - volt, az eredmény mindig pontos volt.

2022. ápr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jól működik! Nekem pozitív lett, első alkalommal csináltam és csak azért mert nem hittem a Predictor Early pozitívjában.
2022. ápr. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!