Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a baba előjele ez? A...

Lehet a baba előjele ez? A melleim kicsit feszülnek, a hasam alja kicsit szurkáló érzést fejt ki, a hangulat ingadozásaimról nem beszélve. Fáj a fejem is. Csütörtökön ( nem ) kéne megjönnie.

Figyelt kérdés

Valakinek valami tipp?

Vagy tapasztalat?


2008. dec. 21. 01:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze h. lehet! Az alhasban feszítő nehézségérzeted vagy inkább szúrkáló érzeted van?
2008. dec. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen!
2008. dec. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ilyen szurkáló érzetet érzek..
2008. dec. 21. 15:01
 4/12 anonim ***** válasza:
Én pont így vagyok, csak a hasam nem szúrkál. Csütörtökre nem várom. Csak biztatni tudlak, jók a jeleid!:)Reménykedek én is, bízom benne szép meglepi lesz mindkettőnnek a fa alatt. Mikor tesztelsz? Hangulatingadozáson mit értesz?
2008. dec. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanezek a tünetek voltak mensi előtt, mellfeszülés és hasszurka! Drukkolok, ebből simán lehet baba:)
2008. dec. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerdán szeretnék tesztelni.Hangulatingadozás alatt azt értem, hogy olyan dolgokon sírok, amik gyakorlatilag nem életbe vágó dolgok..aztán kisírom magam, és kész, vége...mintha elvágták volna.
2008. dec. 22. 07:48
 7/12 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászólónak: és Neked Baba lett belőle?

És amiatt, hogy ilyen hangulatingadozásaim vannak, emiatt gyakran vagyok ideges, feszült, mivel síroök is...de mondom, nem életbe vágó dolgokról van szó...

Félek, nehogy baj legyen ebből...

2008. dec. 22. 07:50
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Igen baba lett belőle...
2008. dec. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 3. vagyok. hangulatingadozás mostmár nekem is egyértelmű. tegnap nagyon sokat bőgtem, meg pár napja nagyon ingerült vagyok, a férjem is megjegyezte. Fáj a cicim, de nem nagyon, néha a hasam fájdogál és ennyi. nagyon szeretném ha baba lenne. én is gondoltam holnap tesztelni. Megírod majd hogy mi lett? Nekem lili tesztem van itthon, az jó már holnap?
2008. dec. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, persze, megírom nekem mi lett az eredmény, és kérlek Te is írd meg!

Az Én tesztemnek a nevét hirtelen nem tudom, de azt igen, hogy 25-ös érzékenységű.Úgy gondolom az elég jó..

2008. dec. 23. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!