Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » P.alulmukodesre l thyroxin...

P.alulmukodesre l thyroxin 50 Ettől jöhet a baba könnyebben?

Figyelt kérdés
Kinek mikor hatott ?
2022. júl. 30. 07:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Változó, ha nincs más baj, akkor segít. Mikor babákat vesztettünk kiderült a hashimoto, kaptam rá gyógyszert, de egy év után se jött baba, majd tovább mentem másik dokihoz és kiderült, hogy IR-em is van.. arra is kaptam gyógyszert, diétáztam és a 3. hónapban már terhes is maradtam. Mondjuk én pajzsmirigy alulműködésre letroxot kaptam, gondolom a hashimoto miatt.


Minden esetre kell szedni a gyógyszert, mert kezeletlenül nagyobb a vetélés esélye, mivel a babának 16. hétig az anyukájának a hormonjaira van szüksége, tehát, ha nem vagy kezelve akkor neki se jut elég...


Kitartás és mielőbbi sikert kívánok.

2022. júl. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most ebbe hónapba volt egy kémiai most várom hogy jöjjön meg
2022. júl. 30. 08:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mennyi volt a TSH-d? Nekem is volt egy kémiai. Akkor majdnem 7-re felment a TSH-m, pedig előtte már évek óta kezelve volt, és jó értékeim voltak.
2022. júl. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1.2 volt a ths az rendben van
2022. júl. 30. 08:53
 5/6 A kérdező kommentje:
Ths=tsh
2022. júl. 30. 08:53
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem csak pozitív teszt volt 5 napig beta hcg 2.1 volt azért gondolom hogy kémia és várom hogy meg jöjjön
2022. júl. 30. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!