Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 héttel előbb? Mi lehetett ez?

1 héttel előbb? Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 6-Án szokott megjönni a menstruaciom. Viszont tegnap együtt voltunk a férjemmel és utána piros vérrel “megjött”, elég nagy mennyiség. De ahogy elmentem fürdeni, megmostam magam, utána el is múlt rögtön. Ilyen meg sosem történt velem. Azóta sincs semmi. Utoljára ezelőtt 22-23-án voltunk együtt. Ma csináltam egy tesztet a biztonság kedvéért, de negatív lett,tervezünk babát, de felujitunk, illetve történt a családban egy tragedia, ami miatt most nem is gondoltunk rá, majd ha ez a rossz időszak elmúlt.

Valakivel volt mar ilyen? Mitol lehetett? Nőgyógyásznál fel éve voltam, mindent rendben talált.



#vérzés #negatív #elmúlt #1 héttel előbb
2022. aug. 1. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább méhszájsebnek hangzik. Szex utáni vérzésnek az szokott lenni az oka. Beágyazódási vérzés meg csak maszat. Ettől független lehet terhes leszel, nem tudni. Viszont, ha megint lesz vérzés szex után, menj dokihoz, mert akkor valóban lehet méhszájseb. A babához meg majd sok sikert :)
2022. aug. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, ez inkább méhszájseb, mint beágyazodás.
2022. aug. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mindenképp megnezetem akkor!
2022. aug. 1. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!