Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Májusban missed ab nűtétem...

Májusban missed ab nűtétem volt, újra próbálkozni kezdtünk peteérés környékén. Pénteken kellett volna megjönnie, de ma jött, 3 nappal korábban. Akkor így biztos nincs baba?

Figyelt kérdés

Eddig csak ritkán jött korábban.

Műtét után 38 nap volt, utána vissza állt 29-re, most meg 26 lett így.


Nagyon szeretnénk babát, de akkor ez most esélytelen a hónapban, ha megjött? :(



2022. aug. 2. 13:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnàlom. Majd legközelebb! Ne add fel!
2022. aug. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha megjött akkor nyilván nincs terhesség!
2022. aug. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak hallottam olyat, hogy lehet ez csak beágyazódási vérzés, meg olyanokat, akiknek az első hónapban volt menstruációja :(
2022. aug. 2. 14:00
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Drága a beágyazódási vérzés nem olyan mint a menzesz.A beágyazódási vérzés pár csepp barnás,rózsaszínes valami.Nekem volt szóval tudom mi az.
2022. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja és hogy a kérdésre is válaszoljak azért jöhetett meg hamarabb mert még nem állt teljesen helyre minden.Nekem missed ab műtét szinte pontosan 28 napra megjött majd ezután szinte mindig így volt és annyi volt a különbség hogy 2 azt követő ciklusban több volt a vérzésem de a 3.-ra már ez is teljesen helyreállt.Szerintem még 1-2 hónap és nálad is visszaáll minden a megszokott kerékvágásba de ez most nem sikerült.Ebből azt akartam csak kihozni hogy mindenki más mert nem vagyunk egyformák.Ha fél éven belül sikerül újra teherbeesned akkor nagy valószínűséggel meg is marad a következő baba,ebben reménykedem én is hogy ez lesz nálunk is.Beágyazódási vérzés semmit sem jelent sajnos mert ugyanúgy missed ab-om lett pedig annyira bíztam benne.

#4

2022. aug. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom!

Nekem üres petezsák maradt májusban sajnos.


Hát akkor majd legközelebb talán sikerül.

2022. aug. 2. 14:58
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Még mindig jobb mint ahogy én jártam:( Nekem nem maradt üresen a petezsákom mert volt benne szikhólyag aminek a mérete rendben volt és már embriókezdemény is volt aminek szintén rendben volt a mérete csak szívhang nem lett és ezért kellett a műtét.Képzelhetd milyen érzés volt hogy már majdnem sikerült de aztán még sem de még mindig jobb mintha mondjuk a 12.hét körül a genetikain derül ki hogy gond van.Én ezzel vigasztaltam magam meg azzal hogy nem is volt élő terhesség.Gondolj te is ezekre a dolgokra és kicsit jobb lesz.Sajnálom hogy így jártál!
2022. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szerintem egyik se jó helyzet, de nem hinném, hogy "még mindig jobb", hiszen mind a kettő egy terhesség, ahol mind a ketten örültünk és elhittük, hogy jöhet a kis babóca, hittünk benne, csak más-más okok miatt a folyamat megállt.

Nekem akkor a világ tört össze. Gondolom neked is. Érzésre ugyan az marad, mindegy mi lett belőle.


Sajnálom :(

2022. aug. 2. 16:33
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek kérdező, nincs olyan hogy jobb. Mindenképp egy terhesség elvesztéséről van szó. Nekem is missed ab volt, de én úgy döntöttem, itthon vetélek el, na az is brutál volt.

Sajnálom, hogy nem jött össze, tudom, hogy mihamarabb akarod. Arra gondolj, hogy ha egyszer sikerült, azt jelenti teherbe tudsz esni :) hamarosan úgyis jön a babó és remélem nálunk is, drukkolok :)

2022. aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szia 9!


Én is itthon szerettem volna. 5 hetet vártam. Aztán valami megindult, de olyan erős fájdalmam volt és annyira, de tényleg annyira véreztem, hogy vasárnap hajnalban mentőt hívtunk. Sose láttam még ennyi vért. Azonnal műtöttek is. Ez anyák napján történt:/

2022. aug. 3. 00:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!