Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után amikor visszaállt...

Szülés után amikor visszaállt a ciklusotok ugyanúgy voltak jelei az ovulációnak, mint előtte? (Hő, nyák,stb)

Figyelt kérdés
2022. aug. 3. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Bár hőt sosem mértem. De ugyanúgy volt görcs, nyák mint előtte.
2022. aug. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem 4 hónap után jött meg először és tudtam előre, hogy nemsokára meg fog jönni, mert napokig volt termékeny nyák (pont mint előtte) hőt én se mértem
2022. aug. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hehe, nekem szülés előtt soha nem volt jele az ovunak...azóta pedig rosszabb mint a mensi...fáj szúr, puffadok, görcsölök, nyák is van dúsan :) én remélem egyszer a következő után visszatér a nem érzem fázisba xD
2022. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) korábban én is éreztem, és jó lenne most is, ha nem váratlanul jönne először.
2022. aug. 3. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!