CLOSTILBEGYT 50 mg ?

Figyelt kérdés
Ezt írták ki nekem rendszertelen menstruáció nem értettem jól hogy ha nem jön meg akkor is be kell szedjem ?késik 1 hete vagy még kell várjam a mensim? Mintha azt mondta volna hogy így kezdjem el ?
2022. aug. 3. 09:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

[link]


Ebben szerintem elég egyértelműen benne van.

2022. aug. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Baszki, ezért kár orvoshoz menni. Ha lesz gyereked, akkor is más neveli majd fel? Hogy lehettek ennyire világtalanok???
2022. aug. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát ebbe az sincs benne nem tudom hogy jól értettem hogyha nem jönne meg akkor is kezdjem el vagy várjam meg a menstruációt?pedig úgy rémlik hogy kezdjem el de a menstruáció 1 hete még kellett volna jönnie
2022. aug. 3. 10:46
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg KELL várni amíg megjön a menstruáció. Nekem a dokim mindig 2-5 nap közt írta fel, attól függ hogyan sikerült eljutnom hozzá. Ultrahanggal követni is szokás a ciklust, mert veszélyes lehet. Ha valamiben nem vagy biztos, akkor inkább érdeklődj a dokinál (ha pl elfelejted az infót mint most). Én mindig toll+papírral mentem, és leírtam az ilyen fontos dolgokat.
2022. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Rendben akkor meg kell várni amíg meg jön és közbe kell be venni
2022. aug. 3. 12:15
 6/15 A kérdező kommentje:
Csak arra emlékszem hogy azt mondta a továbbra sem jönne meg akkor kezdjem el be venni de valami akkor félre értettem
2022. aug. 3. 12:16
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Hívd már fel basszus! Most egy gyakorias azt mondja itt, hogy vedd be most az összeset, akkor azt teszed? Valószínűleg meg kell várnod, hogy megjöjjön, de akkor is az orvos mondja meg neked mi legyen ne mi. Ha meg nem egyértelmű valami az orvosnál kérdezz, mert így járni is fölösleges.
2022. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hívtam de az asszisztens vette fel ő is azt mondta meg kell várni de hívjam holnap pontosan mit kell
2022. aug. 3. 15:44
 9/15 A kérdező kommentje:
Valami norcolut gyógyszert tett fel a felhőben
2022. aug. 3. 15:45
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
Gyere le jóisten...
2022. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!