Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes vagyok, nagyon fáj a...

6 hetes vagyok, nagyon fáj a bölcsességfogam. Flector 50mg por volt itthon, nagyon rosszat tettem, hogy egy felet bevettem?

Figyelt kérdés
Szét van törve, rossz. Szerintem gyulladt is. Jó ideje fáj, de halasztottam mindig, mert nagyon félek a fogorvostól. Dalacinom is van, de azt tudom, hogy nem szabad. Az algopirin nem használt. Nem szeretnm ha baja lenne a picinek, a héten pedig elmegyek a fogorvoshoz.
2013. nov. 6. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

" Mielőtt bármilyen gyógyszert elkezdene szedni, beszélje meg kezelőorvosával vagy gyógyszerészével.

- A nem szteroid gyulladáscsökkentőket a terhesség első és második harmadában csak orvosi javallat alapján, a lehető legrövidebb ideig szabad alkalmazni. A 6. hónaptól kezdve használatuk ellenjavallt."


Isten bizony nem értem a hozzád hasonlókat. Legalább a betegtájékoztatot olvasnád el!

De valószínűleg nem lesz baja. Ha mégis, megbirkózol a bűntudattal? Törődj többet magatokkal!

2013. nov. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

A terhesseg 6.honapjatol nem ajanlatos szedni.


De ennyi szerintem nem art ;) Nyugi. De a dokinak emlitsd majd meg. Ne idegeskedjbezen,az tobbet art most.

2013. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Se doboz se betegtájékoztató, mert kidobtam rég, ebből is ez az egy zacsi volt csak. Neten nem tudom megnézni, mert csak a mobilomon van perpillanat. Nem rosszat akartam, csak a fájdalmat csillapítani.
2013. nov. 6. 20:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi! Nem lesz baj! Viszont, ha tényleg a bölcsesség fogadról van szó, akkor azt érdemes fél másodperc alatt kihúzatni. A bölcsességfoggal nem szoktak foglalkozni, mivel hamar romlik. Nem fogják betömni, gyökérkezelni stb, csak kikapják gyorsan. Nekem is hamar kikapták és utána nem szenvedtem.
2013. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem :( igen nem is akarom tömetni sem, vegyék ki. De az a baj hogy nagyon sok fogam rossz, hónapokig járhatok majd a dokihoz, de rettegek tőle, azért is halogattam. Kár volt.
2013. nov. 6. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!