Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostit ki írja fel?

Clostit ki írja fel?

Figyelt kérdés
A Clostilbegytet nőgyógyász vagy endokrinológus írja fel?
2022. aug. 5. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyász írta fel.
2022. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász, de csqk olyanhoz szabad menni aki uh követést is csinál mellé.
2022. aug. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De azt nem értem, hogy ehhez a folyamathoz nem is kell endokrinológus, vagy a nőgyógyász hogyan tudja adható e clostilbegyt?
2022. aug. 6. 07:20
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Úgy, hogy előtte kivizsgálnak...uh-n megnéznek majd egy ciklusban vérvételre kell menni 3.napon meg 7 nappal vélt ovu után. És az eredmények után kövi ciklusra, ha indokolt felírja a clostyt. De egy normális doki még inzulin és cukorterhelésre is kiír, mert, ha ott a gond, akkor nem kell closty csak kezelés és 3 hónap alatt magától is lehet szépen pé.
2022. aug. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De cukor terhelést endokrinológus ír fel ha jól tudom, ezért nem értem ezek a folyamatok hogyan kerülnek összhangba.
2022. aug. 6. 08:49
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

Van nőgyógyász-endokrinológus. Ilyet érdemes keresni, ha aggódsz, vagy ha ismerten van valami hormonális gondod.

Nekem egy jó hírnevű doki simán felírta minden vizsgálat és uh követés nélkül. Akkor még azt sem tudtam miez. Rákérdeztem, azt mondta "csak egy kis serkentő, hogy hamarabb jöjjön a baba". (Fél éve próbálkoztunk sikertelenül.) Hazajöttem, utána olvastam és ki sem váltottam. Így ilyet (szerintem) nem lehet, nem kéne...

2022. aug. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!