Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhető hogy terhes vagyok?

Elképzelhető hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem egy sráccal, aki csak később húzta fel az óvszert. Azt mondta, hogy nem lehetek terhes. Rettegek, hogy téved. Biztosra akarok menni, mi a teendőm? A napokban fog megjönni, ha ez számít.
2022. aug. 7. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Én el tudom képzelni.

Viszont elképzelhetetlenül buta vagy.

Irány a nőgyógyász, kérj esemény utánit, ha még időben vagy.

2022. aug. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Ez van, ha annyi az iq-d, mint egy krumplinak. Te komolyan bekajáltad a kis tökinek, hogy ha ő azt mondja, akkor nem lehetsz terhes?! Kérd mar kölcsön valamelyik idősebb barátnődtől a 8. osztályos bioszkönyvet, és olvasd el az ember szaporodásáról szóló fejezetet. Kétszer.
2022. aug. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Igen pont úgy lehet valaki terhes hogy beléteszik gumi nélkül. Sőt, nemi betegségeket is így lehet elkapni
2022. aug. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
51%
Lássuk először, hogy megjön-e vagy nem. Ha nem akkor csinálj terhességi tesztet, látogass meg egy nőgyógyászt. Minden rendben lesz, ne aggódj! Emberi dolog hibázni és ki tudja lehet még jól sül el a dolog:)
2022. aug. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Reméljük nem vagy ez. Így egy életre megtanulod, hogy védekezés nélkül ne szexelj... Egyszerűbb gumit húzni, mint hetekig stresszelni + ott vannak a nemi betegségek is...
2022. aug. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Ha védekezés nélkül szexszelsz, terhes lehetsz. Ez ennyire egyszerű.

Első lépésként várd meg, hogy megjön-e, mást nme nagyon tehetsz.

Második lépésként válassz olyan partnereket, akiknek te is fontos vagy, nem csak saját maguk. Aki ilyen helyzetbe sodorna, annak te egyáltalán nem számítasz!

2022. aug. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezen most rohogok😂

Csavo talan nogyogyasz?😂

2022. aug. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#1 felhívtam a rendelőt, de a héten nincsen nőgyógyász, szabadságon van.
2022. aug. 8. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!