Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhető, hogy terhes vagyok?

Elképzelhető, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Tegnap meg kellett volna jönnie, de ma is csak halvány rózsaszín foltok jöttek a wc papírra. Az elmúlt hetekben antibiotikumot szedtem és elég beteg is voltam, ami ráment a nemi szervemre is (mostmár jól vagyok). Elképzelhető, hogy terhes vagyok? Nagyon félek tőle, mert párommal sajnos a múltkori aktus elején belémhatolt és csak utána tettük fel az óvszert. Tehát nem biztos, de ilyenkor elképzelhető az előváladék, de az orgazmus közelében még nem járt.

Nagyon tartok most, szóval a napokban csinálok is tesztet, de jó lenne minél hamarabb megnyugodni.


2018. márc. 11. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum és a fertőzés miatt simán késhet. Persze, a terhesség is benne van a pakliban, de szerintem nem vagy az. Tesztelj a napokban, de meg fog jönni, nyugi.
2018. márc. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 zero18 ***** válasza:
Kicsi az esélye. Ez a “múltkori aktus” a ciklusod hanyadik napján volt?
2018. márc. 12. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!