Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okozott már valakinek a...

Okozott már valakinek a Bromocriptin menstruáció késést??

Figyelt kérdés
Nekem eddig mindig tűpontosan jött meg a menstruációm, ebben a hónapban ovuláció után 1-2 nappal kezdtem el szedni a Bromocriptint magas prolaktin miatt. Tegnap kellett volna megjönnie a menstruációmnak, de eddig semmi.. Tegnapi teszt negatív. Tapasztalt már valaki hasonlót? Inofolicot is iszok, de azt már a második hónapja, az elsőben nem okozott ilyesmi gondot.

2022. aug. 9. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem okozott.Inofolic viszont okozhat mert azoknak jó akiknek van cikluszavara mivel képes beállítani.Ha nincs ilyen problémád akkor ne használd mert teljesen felesleges.Rengeteg inozitol van magvakban is és nem ettől leszel terhes hidd el nekem.
2022. aug. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az inofolic a ludas, nekem is pontos volt maximum 1 napot csúszkált a ciklusom..az inofolictól meg megnyúlt. Azért nem heteket csúsztat, tehát szinte biztos, hogy most nem sikerült a baba. Inofolicot inkább ne idd. Hajrá a kövi ciklusban :)
2022. aug. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem. Napi felet szedtem, később már csak negyedet. Az inozitol se volt rá hatással, de arra tényleg többen panaszkodnak.
2022. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Akkor tényleg lehet, hogy az Inofolic a hibás..Azt hittem, ha az előző hónapban nem okozott gondot, most sem fog, ezért gyanakodtam a Bromo-ra..
2022. aug. 9. 15:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fél szem Bromo is néhány nappal eltolta a peteérésemet már az első ciklusban is, a ciklusom addig mindig 28 napos volt. Ebben a hónapban sem középidőben volt az ovum, úgyhogy megint hosszabb ciklusra számítok. Nekem az inozitol nem hatott negatívan a ciklusomra.
2022. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én ovu után kezdtem el a bromot szedni ebben a hónapban, úgyhogy a peteérést még nem tolhatta el..🤔
2022. aug. 9. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!