Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges terhesseg?

Lehetseges terhesseg?

Figyelt kérdés

19 eves vagyok, eloszor leirom, hogy mindig probaltunk felelosen vedekezni, de en altalaban elegge raparazok a dolgokra. Tehat utoljara junius vegen voltunk egyutt, ra egy-ket napra meg is jott, eloszor eros volt a verzes, majd minta gyengult volna, hamarabb mint szokott. Az ereim minta ra 1-2 hetre jobban elkezdtek volna latszodni a karomon es a melleimen, olvastam hogy ez tunet lehet, es emiatt elegge megijedtem… aztan most julius 22-tol megvolt, DE sokkal de sokkal gyengebben mint elotte barmikor, konkretan barnazas volt, plusz nagyon keves elenk piros ver, es kevesebb napig is tartott, mint elotte. Ettol megjobban megijedtem, mert ezt is sokan terhessegi tunetnek tudjak be. Remenykedem hogy ez inkabb az utobbi 2 honapban lezajlott 5-6 kg fogyasnak “koszonheto”, igy lettem ~45kg. Viszont teszteltem, direkt digitalis clearblueval hogy felreerthetetlen legyen az eredmeny, kb 35-40 nappal az utolso egyuttlet utan es az pedig negativ lett. Mit gondoltok, megnyugodhatok?

Legyszi ha nem szeretnetek normalis valaszokat irni inkabb semmit se irjatok, lehet hogy tulgondolom, de ilyen vagyok sajnos.


2022. aug. 9. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

19 éves vagy. Választójogod van. A terhességi teszted negatív, és 2x menstruáltál is már az aktus óta.

Ez most komoly?

2022. aug. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon túlgondolod. 45kg alatt meg csoda, hogy menstruálsz, rengeteget fogytál 2 hónap alatt.
2022. aug. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántani akarlak, de a legnormalisabban azt gondolom, hogy nem vagy még kész a szexuális életre.
2022. aug. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Már a múlt héten is el lett mondva, hogy kizárt, hogy terhes legyél… felesleges hetente megkérdezni.

2022. aug. 10. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

A fogyásod nem normális. Inkább azzal kezdj valamit. Terhes pedig nem vagy, nem is tudom hogy jut eszedbe.

Jobban aggódnék a 45 kg miatt mint a terhesség miatt.

2022. aug. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!