Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha soha nem volt még ilyen...

Ha soha nem volt még ilyen vérzésem lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
7-8 napig szoktam vérezni és első napokban erős alhasi görcsökkel is jár, viszont most max 4 napig tarthatott, egyáltalán nem görcsöltem és szinte csak kis barnázás volt. Beágyazódási vérzés lehet?
2022. aug. 13. 05:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha eltelt már 2 hét az aktus óta, ami miatt azt gondolod terhes lehetsz, akkor csinálj egy tesztet. Elcsépelt tanács, de ennél biztosabb egyszerűen nincs.

Lehet hogy a szervezeted próbál jelezni valamit, de az is lehet hogy most így jött meg.

2022. aug. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem vagy terhes. Nem minden mensi egyforma, de a terhesség közbeni vérzés elég ritka ám.
2022. aug. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. Megjött, véreztél, csak most más volt. Lehet ebben a ciklusban vékonyabbra sikerült a mehnyalkahartyad, ezért volt kevesebb, másabb. Van ilyen.
2022. aug. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes. De ha mégis erre gyanakodsz, tesztelj.

A beágyazódásos vérzés nem több pár cseppnél, már akinél egyáltalán van. Nem tart 4 napig. Az rendes menstruáció, az enyém pl. sosem tart tovább. Neked most talán a megszokottnál vékonyabb lehetett a méhnyálkahártyád, azért zajlott le rövidebben.

2022. aug. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!