Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Múlt hónapban...

Lehetek terhes? Múlt hónapban 1 hét differenciával 2x is hánytam éjjel, miután este bevettem a fogamzásgátló tablettát. Utána volt megvonásos vérzésem, de kicsit kevesebb.

Figyelt kérdés
Pár napja reggel arra keltem, hogy émelygek, hányingerem van, hánytam is. Étvágytalanabb vagyok, nem kívánok bizonyos kajákat. Azóta néha szédülök, nagyobb a hasam, pedig nádszál vagyok amúgy.

2021. júl. 27. 08:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Vegyél egy terhességi tesztet és kiderül.
2021. júl. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Bármitől lehet. A pocakon amúgy is 3-4 hónapig semmi nem látszik.
2021. júl. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Valami vírus lesz, próbálj diétázni 2 napot
2021. júl. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A múltkori 2 hányás nem vírustól volt, hanem rosszat ettem. Az 3-4 hete volt. Utána a megvonásos vérzésem 1-2 nappal korábban jött meg. A pár nappal ezelőtti hányás nem vírus, vagy rossz kaja miatt volt, mert leginkább csak öklendeztem, egy kis folyadékot hánytam csak ki. Azt tudom, hogy a pocakon később látszik csak, csak olvastam, hogy egyeseknél puffadás van...
2021. júl. 27. 09:12
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rosszat ettél, emésztőszervi tüneteid vannak, ha nem javul , menj orvoshoz!
2021. júl. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy félreértettétek a kérdést. A múlthavi 2 hányás alkalmával valószínüleg a korábban beszedett fogamzásgátló tablettát is kihánytam, vagyis nem hatott. A mostani hányás és émelygés miatt gondolok esetleg terhességre, hiszen múlt hónapban nem volt teljes a tablettás védelem a 2 hányás miatt.
2021. júl. 27. 09:24
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha hánysz tabletta beszedése után, kötelező a védekezés, megtetted-e ezt?
2021. júl. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél tesztet hamarabb kiderül.
2021. júl. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es, hát ez az, hogy nem :)
2021. júl. 27. 09:41
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Ne haragudj, de most mégis milyen választ vársz? Nyilván a legegyszerűbb és legbiztosabb egy terhességi teszt lenne, nem ide kiírni kérdést. Te is tudod gondolom, hogy még fog.gátló mellett ha hánysz vagy hasmenésed van, akkor utána ajánlott a másfajta védekezés. Ti ezt nem tettétek meg, úgyhogy vegyél egy tesztet és kiderül, hogy mi miatt vagy sz.arul. Ennyire egyszerű.
2021. júl. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!