Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimaradt a megvonásos vérzésem...

Kimaradt a megvonásos vérzésem, feltétlenül terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek lassan 1 éve, mindig beveszem, 1x vagy 2x fordult elő összesen, hogy később vettem be, de a 12 órába még belefért.

Most van a szünetes hetem amikor nem szedek gyógyszert és megjön, múlthét kedden hagytam abba, azaz azóta késik, holnap este kell bevegyem a következő tablettát. Ajánlott tesztet csinálnom? 2 alkalommal csináltuk gumi nélkül, de akkor sem végig, hanem csak az elején...

Előfordulhat, hogy kimaradhat? Esetleg a stressz befolyásolja? 24-én és 27-én vizsgázok.

18l


2022. jún. 13. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is a múltkor pont ez volt. Teljesen kimaradt az a havi, a következő levél gyógyszer után jött meg újra.

Csináltam tesztet és negatív lett. Ha neked már meg kellene jönnie, akkor ha holnap reggeli pisiből tesztelsz, az már szinte biztos választ ad.


Nálam nem volt se stressz, se semmi. Viszont amikor gyógyfürdőbe mentünk, akkor levél közepén jött meg és tartott 2 hétig. Szóval fura ez..

2022. jún. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem


Elő-előfordulhat


De meg kell nézetni

2022. jún. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A meg kell nézetni alatt mit kell értsek? Orvossal? Vagy egy teszttel?
2022. jún. 13. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Is-is


Orvossal azt, hogy van-e hormonális oka..


Előfordulhat simán is..de jelezhet gondot is.


Nekem is maradt ki..nem viltam terhes..hormonjaim is rendben voltak.

2022. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem annó volt ilyen, elmentem a dokimhoz, ő is elküldött hcg tesztre, majd miután negatív lett lecserélte a gyógyszert, mert hogy ahhoz már hozzászokott a szervezetem, vagy valami hasonló indokkal, bocsi csak már vagy 6 éve történt😅
2022. jún. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!