Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvart elott 2 nappal negativ...

Nemvart elott 2 nappal negativ teszt + enyhe alhasi diszkomfort erzes?

Figyelt kérdés
Van még esely a babara? Facwlle 10es teszttel csinaltam reggeli vizeletbol.
2022. aug. 13. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Nincs
2022. aug. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
53%
Perszehogy van! Szerintem csak ha már késik, akkor tesztelj, úgy a biztos. 😊 Sok sikert! ♥️
2022. aug. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. Valaszolo, nagyon aranyos vagy, varok nehany napot, ha nem jon meg, tesztelek. 🙂
2022. aug. 13. 09:24
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ovut tudod és eltelt 11 nap akkor már valaminek kénebrajta lenni, de ha nem tudod akkor bármi lehet.
2022. aug. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az obulacio napjat nem tudom, varok nehany napot meg.
2022. aug. 13. 13:21
 6/9 A kérdező kommentje:
*ovulacio
2022. aug. 13. 13:22
 7/9 anonim válasza:
36%
Kettes vagyok. Köszi a lepontozást mindenkinek. Nem igazán értem, amikor valaki kiír egy "lehetek terhes?" című kérdést, akkor mindenki nagy bőszen írja hogy igen meg huuu mekkora esélyek vannak rá. Amikor meg valaki reménykedik, akkor meg csak a negatív reakciók érkeznek. Na mindegy. Így működnek az emberek.
2022. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
35%
Megint én vagyok a kettes. Én azért a kérdezőnek nagyon szorítok. Volt már rá nem egy példa, hogy valakinek a nemvárt, késő menzi után akár egy héttel később lett pozitív a tesztje,ezért mondják, hogy nem szabad annyira elsietni. Viszont ha nem ebben a hónapban akar jönni a baba, akkor majd talál alkalmat hamarosan. Szorítok 🤞
2022. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteltem, ma kellene megjonnie, de még mindig negativ. 😔
2022. aug. 15. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!