Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hüvelyi uh után normális a...

Hüvelyi uh után normális a hasi diszkomfortérzet, fájdalom? Közben kellemetlen volt, a fájdalom csak egy óra múlva jelentkezett.

Figyelt kérdés
Az orvosom sose okozott még fájdalmat nekem, szültem is nála. Most érett petesejtet láttunk, lehetséges, hogy ezzel függ össze.
2015. szept. 24. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Én hétfőn voltam nőgyógyásznál, aki csinált rákszűrést, kézzel megvizsgált és hüvelyi uh is volt. Mikor kijöttem tőle és sétáltam hazafelé azt hittem leszakad a hasam alja, annyira fájt, na mondom most tuti elkezdek vérezni vagy van valami bajom, de semmi nem volt... úgyhogy lehet h ez a "normális".... :)
2015. szept. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem is mind volt ezek közül, közben azt olvastam, hogy s rákszürés miatt fájhat, ami normális. Nem vérzek én sem, volt is félelmem ezzel kapcsolatban.
2015. szept. 25. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!