Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van akkor ha valaki spontán...

Mi van akkor ha valaki spontán vetéléskor nem fordul orvoshoz mert észre sem vette hgy az vetélés?

Figyelt kérdés

Sziasztok ez a kérdés csak ugy eszembe jutott és kiváncsi vagyok:D

Például valakinek rendszertelen a menstruációja és elég fájdalmas is de mi van akkor ha éppen elvetélt és nem is tudott róla mivel arról sem tudott hgy terhes. Lehet valami baja? Vagy ilyenkor mi történik?

Létszives ne áljatok nekem csak érdekel egy normális magyarázat:) előre is köszönöm.



2022. aug. 13. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Rengeteg nő vetél beavatkozás nélkül.

Ha érdekel bővebben a téma, fb Természetes vetélés csoport.

2022. aug. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon kora terhességnél még el is tudom képzelni, hogy semmit sem észlel, nagyobbnál kicsit nonszensz, mert annyit látnia kell a wc-ben, hogy ez nem egy szokványos menstruáció. Amikor már esetleg kivehető lenne a sok vér között a petezsák, az embrió...

De egyébként ha baja lenne, azt úgyis érezné, mert esetleg elviselhetetlenül görcsölne, durván vérezne, rosszul lenne, tehát előbb-utóbb elmenne orvoshoz, hogy mi van vele.

2022. aug. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Hát, ha olyan korán vetél el, hogy még azt sem tudja, terhes, akkor semmi nincs.


Ha 6-7 hetesen vetél el, által@ban akkor sem lesz gond, kiürül minden magától.


8 hetes kortól azért már érdemes megnézetni, kiürült-e, mert ezesetben bent maradhatnak nagyobb méhnyálkadarabok vagy a petezsák maradéka, ami okozhat szepszises halált.

2022. aug. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem tudja, hogy terhes, akkor semmi. Millio ilyen van.

Ha meg nem menstrual mar 2 honapja, azaz 8 heten folul van, es annyi esze nincs, hogy csinaljon tesztet, es meg a veteleset sem veszi eszre, hat azt meg nem tudom sajnalni. De biztos ilyen is van foleg a putriban potyogtatok, majd jon a kovetkezo ugyis.

2022. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És mi az oka általában az ilyen korai vetélésnek?
2022. aug. 13. 12:12
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kromoszóma rendellenesség vagy nem megfelelő a méh állapota vagy progeszteron hiány.Sok oka lehet ezeken túl is,csak ezek az átlag okok nagyrészt.
2022. aug. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokféle oka lehet.. Fejlődési rendellenesség, életképtelen embrió, esetleg a kismama valamilyen betegsége zavar be.
2022. aug. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7 ès 11 hetesen veteltem el mindenfèle orvosi segìtsèg nélkül. Az elhalt terhességek nagy része magàtól kiürül, a fertőzésnek pedig egyèrtelmű jelei vannak.
2022. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azóta összejött a baba 8-as válaszoló?Csak azért kérdezem mert én is túl vagyok már 1 vetélésen viszont nekem műtét kellett mert nem ürült ki magától.
2022. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, született azòta egészsèges gyerekem. Spontàn fogant, a 11. heti vetèlès utàn nem is volt havivèrzèsem, azonnal teherbe estem.
2022. aug. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!