Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetéléskor kijön a nyákdugó?

Vetéléskor kijön a nyákdugó?

Figyelt kérdés
vagy csak vérzés van görcsökkel? És akkor egyből kórházba kell menni vagy valakinek görcs se volt csak vérzett?

2021. máj. 24. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem görcsöltem csak vérzés volt. 7 hetesen
2021. máj. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem közvetlen a vérzés előtt (barnázás már volt) jött ki egyben
2021. máj. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem enyhe görcsökkel kezdődött. Jött a vérzés, majd távozott egyben a petezsák és apró szövet darabok.

Elég erősen véreztem az első pár órában, aztán mint egy normális mensinél kB annyi vérzésem volt bő 1,5 hétig.

Én nem mentem orvoshoz.

2021. máj. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én csak vérzek,görcs néha van de a mensinél kevesebb a vér.
2021. máj. 24. 18:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, kijött a petezsák. Kicsi terhességnél pici, de onnan tudod hogy az jött ki, mert az alvadt vérdarabkákkal ellentétben, az nem málik szét a vízben. Az elsőnél nálam pár óra elteltével jött ki, de az a vetélés nagyon durva volt, úgy zajlott le mint egy kisebb szülés. A másodiknak pár nap eltelt mire kijött, ott még pici volt. Addig van vérzés (görcs, ha van), míg ki nem jött minden, ugyanis az egyetlen út, hogy kitisztulj odabent, az a vérzés. Nálam voltak brutál görcsök, addig kínzott mindig a dolog, míg a petezsàk ki nem jött.
2021. máj. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
U.i.: Miután elállt a vérzés, menni kell mindenképpen kontrollra. Ellenőrzik, hogy kitisztultál e rendesen. Fontos!
2021. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma voltam és látta a babát,jó szívműködéssel,10mm volt. Kaptam kupot.
2021. máj. 25. 21:25
 8/8 anonim ***** válasza:

A petezsak es nyakdugo nem ugyanaz..

Vetelesnel alapbol nyitva van a mehszaj hogy tudjon minden tavozni tehat nyakdugo ott mar regen nincs....

2021. máj. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!