Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Letezik olyan, hogy veteleskor...

Letezik olyan, hogy veteleskor csak az egyik baba megy el ha ikrekkel terhes az ember?

Figyelt kérdés

2012. okt. 25. 07:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen létezik én is így voltam.

Az egyik baba maradt meg.

2012. okt. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ikerterhességnek indult a második várandósságom, aztán az egyikük felszívódott.... a harmadik várandósságom is ikerterhesség volt, de mindkettőjüket elvesztettem.
2012. okt. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szia! Nekem is ikerterhesség volt a második, de csak akkor tudtam meg mikor elkezdtem görcsölni és vérezni 12 hetes terhes voltam. A kórházban azt mondták elvetélek. Bent fogtak és mikor 3 nap múlva csináltak uh- t akkor mondták hogy kettő volt de az egyik elment:( A másik hála makk egészséges és kitesz 3 gyereket is, a súlya is mert 4700 grammal és 62 centivel született :)
2012. okt. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 9 hetesen tudtam meg, hogy terhes vagyok, a doki azt mondta, szerinte ketten voltak, mert a magzat mellett lát valamit. Aztán 3 nap múlva véreztem kicsit, biztos akkor szívódott fel teljesen.
2012. okt. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!