Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Öt hetes terhesség vérzés?

Öt hetes terhesség vérzés?

Figyelt kérdés

Ma öt hete jött meg az utolsó menzim, az érzékenyebb tesztek mind pozitívak. Corax is ma halvány pozitív. Viszont elkezdtem barnazni.

Orvos nézte, terhességet nem tudott még megállapítani. Kedden kell visszamennem.


Szerintetek is engedjem el? Vagy valakinek így is megmaradt? Görcseim egyáltalán nincsenek.


2022. aug. 14. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem már erős pozitívnak kellene lennie a tesztnek. Én is barnáztam 5 hetes terhesen, de erős pozitív tesztjeim voltak. De kedden az orvos többet tud majd mondani
2022. aug. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
kedden se fog túl sok mindent látni még.
2022. aug. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Nálam is ez volt. Voltam sztk-s rendelésen, mert az első terhességnél mondta a doki, hogy ha bármi vérzés, barnázás lesz a következőnél, akkor egyből menjek progeszteront feliratni. Hát, mondanom sem kell nem írtak fel semmit, mert állításuk szerint még meg sem kellett volna jönnie és mivel még szoptatok, így kizárt, hogy terhes vagyok (pedig volt már több pozitív tesztem is). Ezt később még egy orvos eljátszotta velem, így inkább elkezdtem magánrendelésre járni, ahol egyértelműen kiderült, hogy terhes vagyok. Az orvos fel is írt progeszteront, amit a 12. hétig szedtem.
2022. aug. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Progeszteron pótlást nem kaptál?
2022. aug. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
sokan úgy kapkodják a progeszteront mint a tic-tacot, pedig a progeszteron sem csodaszer. lehet nem is annak a hiánya okozza a tünetet. 🤌🤦🏼‍♀️
2022. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!