Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 13. napján volt ovum....

Ciklus 13. napján volt ovum. Most vagyok a ciklus 21. napján. Ilyenkor még nem lehet tesztelni?

Figyelt kérdés

2022. aug. 14. 10:43
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
28 naposak a ciklusaim
2022. aug. 14. 10:44
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelni bármikor lehet,csak fölösleges.Amég nem késik a menzeszed,addig nem biztos az eredmény,mert a negatívból is lehet pozitív ha már elég hcg van a szervezetedben, illetve fordítva is,ha esetleg csak kémiai lesz a terhesség.Még az elmaradt menzesz után is képlékeny a dolog,de ilyen korán főleg.Hogy a saját példákat mondjam,nekem 5 terhességből,5 egészséges gyerekem van,a menzesz elmaradásának napján mégis mindig csak nagyon halvány tesztjeim voltak.Rá 3 napra már erős pozitívak. Előtte nem teszteltem soha,de gyanítom hogy negatív lett volna minden teszt.
2022. aug. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%
Még csak 8 nap telt el...még túl korai. 11 nappal utána már lehet kezdeni. Ritkán van akinek 9 nappal utána már lesz extra halvány pozi tesztje. Nekem pl 10. Napon még negatív mindig a teszt. 11. Napon meg már pozi. Sok sok olvasgatás után 12. Napon a 10-es testt már nagyon gyakran pozi lesz. 8. Napon csak annak lesz pozi tesztje akinek korábban lehetett ovuja így nem is 8. Napon van .
2022. aug. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én várnak 1-2 nap késésig…

Nemvárt előtt 2 nappal teszteltem full negatívat… már sírni tudtam volna, de volt bennem egy érzés hogy “pedig most tuti sikerült ..” aztán második nap reggel mikor már késett csináltam egy predi tesztet és olyan szép pozitív lett hogy kb 1 óráig nézegettem, mert alig akartam elhinni.

Úgyhogy én várnék mert csak fölöslegesen idegesíted magad.:)

2022. aug. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2 nap múlva tesztelhetsz, predictor early mutatja a legkorábban, nekem 8 nappal ovu után mutatta, de ez kb a 10 terhességből 1x
2022. aug. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) akkor várok még egy kicsit. Kb egy hetet még ki kell bírnom valahogy. Az aggaszt kicsit hogy "mindjárt megjön" érzésem van. Nem is enyhe. Reggsl óta olyan deréktól jövő kellemetlenségek, mint menzesz előtt. De az az igazság, hogy még menzeszhez is korán van. Szóval nem tudom. Meglátjuk.
2022. aug. 14. 16:11
 7/18 anonim ***** válasza:
Amit érzel az nálam pl majdnem minden ciklusban jelen van... egy héttel mensi előtt indulm de van mikor ovutól gyötör.. mensis érzés, derékfájdalom, szurkálás. Ezek mind pms tünetek. Terhességhez nem sok köze :) de persze ettől még lehetsz terhes, de ezek a tünetek nem azért vannak. Terhesen is ilyen volt nekem... csak plusszba jött az émelygés meg nem a petefészeknél szúrt, hanem a méhemnél fájt. Próbálj türelmes lenni... mikor babára vágyik az ember, mindent is megérez ami eddig fel sem tűnt.
2022. aug. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Semmi értelme.

Nemvárt előtt ha meg is jelenik a 2. csík olyan halvány, hogy úgyis csinálsz még, meg azon izgulsz erősödjön a csík.

De még ha korán is tesztelnél, 2-3 nappal korábban mutathat valamit, addig nem valószínü.

2022. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2022. aug. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

3 nappal nemvárt előtt (pénteken) csináltam egy predictor earlyt de egyértelmű negatív lett. Ma van a nemvárt 1. napja. Nem jött meg. Nem merek tesztelni, kicsit demotivált az előbbi teszt.:(

Talán még várok pár napot. Lelkileg most nyugodt vagyok, lesz ami lesz. Talán pont ez a negatív early teszt kicsit visszafogott az izgalomban.

2022. aug. 22. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!