Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? Ovum a...

Mikor teszteljek? Ovum a ciklus 13. napjan volt (teszt szerint) viszont a ciklusaim mostanában 30-31 naposak szoktak lenni. Tesztelnetek igy a 14. DPO-n vagy varjam ki amig nem jon meg a rendes mensim szerint?

Figyelt kérdés
4 nap kulonbseg van a ketto kozott ami nagggyon sok nekem :D a 14. DPO-t is alig birom kivarni :D
2019. máj. 17. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egy predictor early-vel tesztelnék, az még akár 4 nappal korábban is kimutatja :) csak ne légy elszomorodva, ha negatívat mutat, inkább tesztelj később is.
2019. máj. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Semmi értelme korán tesztelni, te is tudod, mert lehet, hogy csak "még negatív".

De tudom, milyen ez, én is teszteltem agyba főbe, gyártottam a negatív meg szellem csíkos teszteket, aztán az egyiken már valami színes derengett, azt megmutattam a férjemnek, mondta, h azt ő még nem hiszi.


Szóval mondhatunk akármit, tesztelni fogsz. Hajrá.


14hkm

2019. máj. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát megjött sajnos még mielőtt teszteltem volna. Köszönöm a biztató és a lehangoló választ is.
2019. máj. 22. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!