Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek egy olyan...

Terhes lehetek egy olyan férfitól akivel csak megszakitással védekeztem, és nagyon termékeny, van több gyereke? Én 4 napon belül menzeszelnék, huszonéves vagyok.

Figyelt kérdés
2022. aug. 15. 20:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszed, akkor gumit húz, ja nem te agytröszt szerinted minden betegség látszik?

Jordan AIDS es de semmi nem látszik rajta ugyan úgy Carlie Sheen is az, szerinted te ugyan azt az ellátást kapnád mint ők, hogy ne menjen szarrá az életed.

2022. aug. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
A nemi betegségek nem úgy működnek, mint a nátha. Hanem akár hónapokig tünetmentes valaki (akár maga sem tud róla, hogy fertőzött), viszont már fertőz ebben az időszakban is és ha felelőtlenül, védekezés nélkül szexel, akkor szépen továbbadja ezeket a "kellemes" betegségeket.
2022. aug. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!