Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eseményutáni miatt lehet?

Eseményutáni miatt lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal ovu napján voltunk együtt és becsúszott egy kisebb probléma, ez volt szombaton, ezért hétfőn reggel rögtön bementem a nőgyógyászatra eseményutániért. Hétfőn reggel tehát beszedtem az tablettát és most várom, hogy megjöjjon. Elvileg szombaton kellene, de még semmi testi jelét nem tapasztalom. Pms tünetek egyáltalán nincsenek, pedig nekem elég erősek szoktak lenni. Szóval nem tudom, hogy mire számítsak, illetve, hogy ez mitől van? Párom győzköd, hogy nincs semmi baj és hogy nyilván nem fogom ugyan azt tapasztalni mint egy átlagos mensi előtt, hiszen egy nagy adag hormon átrendezést kapott a szervezetem ezzel a bogyóval. És hiszek neki, nyilván mert írta a tájékoztató is,csak elég nehéz meggyőzni magamat, hogy minden rendben és nem vagyok terhes. Szóval mi a véleményetek erről?

Köszi előre is!



2022. aug. 16. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A párodnak igaza van. Egész egyszerűen túlfigyeled magad, ráadásul esemény utánival egyáltalán nem biztos, hogy a megszokott időben jön meg.

Nem lehetetlen, hogy terhes legyél, az esemény utáni 85%-ban hatékony, ha megtörtént a megtermékenyülés, akkor viszont már nem hat. Egyelőre nincs más dolgod, mint várni, és akkor foglalkozni a továbbiakkal, ha megtörténnek, előre félni felesleges.

2022. aug. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos hogy nem vagy terhes. Nyugi. A stressz is tolhat a menstruáción
2022. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 NTBS ***** válasza:
100%
Ne idegeskedj.
2022. aug. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Esemény utánni után minden normális ami a menstruációt illeti.


Nekem pl semmi fura nem volt, minden időben jött, pedig:


"A tabletta bevétele után a menstruáció néha a vártnál néhány nappal korábban vagy később kezdődhet. A nők körülbelül 7%-ánál a vártnál több mint 7 nappal korábban érkezett a menstruáció. A nők 18,5%-ánál több mint 7 napos késés fordult elő; 4%-uknál a késés a 20 napot is meghaladta."


[link]

2022. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Én terhes lettem utána, pedig 2 óra múlva vettem be
2022. aug. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Laylah ***** válasza:
Nekem utána 3 hónapig nem jött meg, szóval kire hogyan hat.
2022. szept. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!