Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Életemben először alkalmaztuk...

Életemben először alkalmaztuk a megszakításos szexet. A párom nem élvezett belém. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az előváladék is tartalmazhat spermiumot (életképeset) de így mennyi kb az esély rá? Most voltunk először együtt, a menzeszem nagyon rendszertelen, vagy van vagy nincs.

#megszakítás #terhes #Ugye nem vagyok terhes?
2022. aug. 17. 13:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Majd kiderül
2022. aug. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2022. aug. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
65%
mondjuk rendszertelen menzeszre ezt így bevallalni... ha tupontosan ismerned a ciklusod es tudnad, mikor ovulalsz az mas, de így... remelem elso ut esemeny utaniert vezetett.
2022. aug. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem kioktatást kértem…..
2022. aug. 17. 22:52
 15/21 A kérdező kommentje:
Amúgy is. Barátnőm kezdett megnyugtatni. 8 éve van együtt a párjával (idősebbek mint én) és egy alkalommal sem történt baleset, pedig így ,,védekeztek” de mi legközelebb óvszert használunk, abban igazatok van hogy sokkal biztonságosabb. Terhességre utaló tünetem pedig nincs. Csak gondoltam kérek itt egy kis megerősítést, hogy ugye szinte csoda kell ahhoz hogy nekem így babám legyen. Mert…. A menzeszem nagyon-nagyon ritka/legtöbbször nincs is. És az előváladék sem 100000% tartalmazza az életképes spermát.
2022. aug. 17. 22:56
 16/21 anonim ***** válasza:

Másik hasonló jellegű kérdés: Vajon léteznek unikornisok és tényleg a szivárványon laknak? Ezen is tűnődj el, ha már ilyen kaliberű kérdéseken őrlődsz.

Most komolyan itt vársz megnyugtatást? Hát ennyi erővel menj el jósnőhöz. 50-50%

2022. aug. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
11%

Mikor történt?

(Amúgy 19 éve élek szexuális életet, tartós kapcsolataimban megszakítással szexeltünk mindig. Sosem volt belőle baj.

Az itt okoskodók persze már küldtek az orvoshoz kivizsgáltatni magam, hogy akkor biztos meddő vagyok...

Csalódniuk kellett. 3 gyerekem van. Elárulom, nem megszakítással hoztuk össze őket, bármennyire szeretnék ezt belemagyarázni...)


"És az előváladék sem 100000% tartalmazza az életképes spermát."


Persze, hogy nem.


" A menzeszem nagyon-nagyon ritka/legtöbbször nincs is"


Ezzel viszont mindentől függetlenül nem ártana foglalkozni.

Nem tudom, mióta menstruálsz, hány éves vagy, de ez rendellenes.

2022. aug. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
11%

Ja, látom, 19, bocsi.

Szóval szerintem ezt vizsgáltasd ki, a kérdéstől függetlenül.

2022. aug. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy rendellenes. Járok vele orvoshoz, próbáljuk megoldani. Hogy mi történt? Első szex, és nem készültünk rá, hiszen annyi volt csak, hogy ha már a közelben vagyok beugrok a barátomékhoz…. Szülők nem voltak otthon, mi pedig háromnegyed év öntűrtőztezés után nem bírtunk magunkkal.
2022. aug. 17. 23:37
 20/21 anonim ***** válasza:
37%

Ezt értem, csak azért kérdeztem, MIKOR történt, mert írtad, nincs terhes tünet, ami kb fogantatástól 2-3 hét múlva szokott megjelenni.


De mondom, szerintem az esély ezrelékben mérhető kb....

2022. aug. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!