Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? A barátommal...

Lehetek terhes? A barátommal most elősször a megszakításos módszert alkalmaztuk, csak azért mert a mensim utáni 1. napon (tegnapelőtt) szeretkeztünk, remélve hogy még nem lesz mitől teherbe esnem. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nem élvezett belém. Másnap(tegnap) már óvszerrel csináltuk, amikor vége lett szúró alhasi fájdalmaim lettek, pont mint PMSnél, amelyek fél óra múlva elmúltak. Ma reggel arra ébredtem, hogy a cicim megdagadt,a mellbimbóim teljesen érzékenyek. Ez mit jelenthet? Lehetek terhes? Van a 2 napos terhességnek jele?


Arra is gondoltam, hogy hátha a szervezetem még nincs hozzászokva ahhoz hogy sexuális életet éljek, a tegnapelőtti volt a 2. nekem. Bekavarhat esetleg ez?


2010. márc. 26. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:

A megszakítás nem biztonságos, ez alapján lehetsz terhes, de egy kétnapos terhességet biztosan nem érzel.

Valószínű, hogy nem vagy terhes, de ha nem akartok babát, akkor ne kockáztassatok, mert ha kicsi is az esély, azért nem lehetetlen, még menzesz alatt sem.

2010. márc. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell aggódnod.Az esély arra hogy terhes lettél 1-10000-hez.

Ha 2 napja csináltátok nem érezhetnél semmit sem ugyanis a megtermékenyüléstől számítva 3 nap kell neki mire "felér"a méhbe és ott elkezd beágyazódni.

Nem vagy terhes de legyetek óvatosak mi 5 éve megszakításos módszerrel csináljuk még nem volt gond bár nem kizárt hogy valaki már az előváladéktól terhes legyen de kizártnak tartom hogy mensi utánn rögtön peteérésed lenne.

2010. márc. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kizárt, hogy azt érezd. csak bebeszéled magadnak, mert izgulsz
2010. márc. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Valóban izgulok, pláne a ma reggel után.

Azt hiszem soha többé nem lesz megszakítás :) Köszi még egyszer. Megnyugtattatok :)

2010. márc. 26. 11:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Hány naposak a ciklusaid? ez a ciklus hányadik napján volt?

ha normál hosszúak a ciklusaid, akkor minimális az esélye, hogy menzesz után termékeny legyél. (a ciklus hossza-14 nap kb. a legtermékenyebb.)


mi 1 évig késleltettük a babát megszakítással, illetve termékeny napokon óvszerrel, és úgy is történt, ahogy terveztük.

2010. márc. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

28-tól 32-3-ig szokott ingázni.

A dolog a vérzés első napjától számítva a 9. napon történt.

2010. márc. 26. 21:58
 7/8 anonim ***** válasza:

akkor azért van esélye, csak kicsi.

remélem, akkor lesz csak babátok, amikor várjátok.

2010. márc. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én is remélem. A biztonság kedvéért a héten csinálok egy tesztet.

Köszönöm a választ :)

2010. márc. 27. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!