Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó napot kívánok, szeretnénk...

Annamária 80 kérdése:

Jó napot kívánok, szeretnénk segítséget kérni. Még hozzá abban hogy lehetek -e terhes ha nem jött meg a vérzés az adott ídöben és egy allkalomal nem védekeztünk, illetve megszakításos móndszert alkalmaztuk a férjemel? , ,

Figyelt kérdés
a mai nap csináltam tesztet és negativ.de a tünetek pl:::hányinger,az illatokravaló érzékenység,fáradékonyság mind jelen vanak nálam.és szoptatók még 14 honapos a pici???
2017. ápr. 25. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A szoptatás nem zárja ki a teherbeesés lehetőségét.


A megszakítás sem, ugyanis az előváladék tartalmazhat spermiumot.


A késés betudható annak, hogy még nem állt vissza a rendszeres menstruáció, de mutathat terhességet is.


A tünetekre nem alapoznék, azt már képes beképzelni is magának az ember, ha rástresszel a terhességre.


Érdemes a tesztet megismételni, és ha továbbra is negatív, akkor valószínűleg nem kell aggódni.ÉS VÉDEKEZÉS!

2017. ápr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

IGEN, lehetsz terhes, ha nem védekeztél, ugyanis minden gyerek egy alkalomból születik. A megszakítás pedig hatalmas hibaszázalékkal működik.


Hogy jön ide a szoptatás?

2017. ápr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szopi mellett összevissza menstruáltam, simán lehetett később ovud, ha egyáltalán volt.
2017. ápr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!