Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes vagy mensi?

Lehetek terhes vagy mensi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van ket gyerekem mar, de eddig egyiknel sem volt ilyen, ezert nem igazan tudom. Beagyazodasi verzes menstruacio elotti napokban lehet? 24-en kell megjonnie. Tegnap ota minimalis rozsaszines, barnas folyasom van. Terhessegi teszt negativ. Lehet baba? Vagy inkabb a mensi elojele? Ovulaciokor voltunk egyutt a parommal, 9-en. Azota 11 nap telt el, nem tudom, hogy ezt hogy szamoljak.😬


2022. aug. 20. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Nekem volt ilyen több ciklusban is. Volt, hogy baba volt (elveszítettük őket) és volt hogy mensit jelzett. Reménykedni lehet, de nem lehet biztosra megmondani egyelőre hogy mi ez
2022. aug. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tehát van már 2 gyereked, teszt negatív,de megkérded lehet e baba?! Hogy lenne már ha negativ a teszted?? Nem vagy terhes,valoszinü hogy meg fog jönni. Ennyi
2022. aug. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!