Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges az, hogy a clearblu...

Lehetséges az, hogy a clearblue digitális ovulációs teszt nem mutat pozitív eredményt?

Figyelt kérdés
Szóval én késő délutáni órákban csinálom a tesztet, lehetséges az, hogy így nem mutat pozitív eredményt? Hőm alapján szerintem megtörtént az ovu. Nem iszok előtte 4 órával már.

2022. aug. 24. 07:17
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Ez milyen erősségű teszt? Lehet, hogy érzékenyebb kellene.


Nekem pl a 20-as soha nem mutatott pozitívat, de a 10-es esetében szépen látszódott az erősödés, aztán a csúcspont.

2022. aug. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
40-es érzékenységű a clearblue!
2022. aug. 24. 07:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy érzékenyebb tesztet. Illetve olyat, ami nem digitális, hogy lásd hogy egyáltalán van-e kimutatható hormon a szervezetedben.
2022. aug. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
pont amiatt vettem digitálisat, mert a simát nem igazán tudom eldönteni, h mikor pozitív
2022. aug. 24. 08:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pozitív, ha ugyanolyan vagy erősebb a teszt csík, mint a kontroll. A digitálissal az a baj, hogy nem látszik a hormonszint emelkedése és visszaesése sem.
2022. aug. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem a facelle 2 napig volt pozitív, ez a CB pedig csak egyszer mosolygott, viszont én rengeteg vizet iszok emiatt reggeli elsőből csináltam a 40-es érzékenységre való tekintettel.


A hormonszint emelkedése viszont látszik, ki kell venni a tesztcsíkot előbb utóbb. Igaz a mosolygás napján sem tűnt pozitívnak, de azért kivehető volt előtte lévő napokon, hogy emelkedik. (Emlékezetből, mert a csík fakul!) És ugye nem véletlenül írja a tájékoztató, hogy a csíkokra nem lehet hagyatkozni.


Na amit ebből ki akartam hozni az egyik dolog, hogy ha nem reggeli elsőből csinálom biztosan lemaradok az ovuról.

A másik pedig az, hogy nem volt olyan, mikor kiszedted a tesztcsíkot erősebbnek tűnt volna, mint a többi?


Mostanság rengeteg olyan kérdés van, hogy nem lett pozitív az LH teszt. Ha a hőd felment és volt együttlét ovu körül hőd alapján, akkor ne foglalkozz vele, ez nem jelent semmi rosszat.


És próbálj Facelle tesztet de kívánom, hogy ne legyen rá szükség terhesség miatt :)

2022. aug. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált ez a teszt, sőt ez vált be legjobban. Még akkor is jelezte az LH-csúcsot, ha nem volt koncentrált a vizelet. Általában délelőtt szoktam elvégezni. Elég gyakran járok pisilni, iszok is, de így is tökéletesen működik. Ez a honlapunk sikeres is volt. 🙂
2022. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hónap. Bocsi, átírta a teló.
2022. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát, tegnapelőtthöz képest tegnapra ugrott fél fokot a hőm, tehát tegnapelőtt kellett volna mosolyognia szerintem. délután 5 körül csináltam a tesztet. megnéztem a csíkokat utána, erősebb volt mint az előző napiak, de halvány volt. lehet ha mondjuk délelőtt teszteltem volna, akkor mosolygott volna.... nem tudom, de gyanús ez a fél fokos felugrás. higanyossal mérem a hőmet egyébként, szóval nem is az elem szórakozik velem :)
2022. aug. 25. 07:55
 10/10 A kérdező kommentje:
ja és gratulálok 7-es :)
2022. aug. 25. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!