Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jártatok már ugy hogy a...

Jártatok már ugy hogy a kezelés és a probléma jött a másik után pedig már neméppen kis idő probálkozás volt a hátatok mögött?

Figyelt kérdés
2008. dec. 22. 00:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen én most épp ebben a cipőben járok. Egy éve próbálkozunk a manóval. Úgy éreztem most már itt az ideje. 30 éves leszek nem éppen már a legjobb idő első babára(orvos szerint). Amióta elkezdtük a próbálkozást a szép 28 napos ciklusom teljesen behülyült. Pém mindig volt, de szinte kiszámíthatatlanul. Hőt mértem ovuztam, nyákot néztem semmi. 2 szer fordult elő hogy minden tünetem megvolt késve de megjött a dokim utána azt mondta spontán elment a babám.:( 2 hónapja a mensi után(ami megint jött) erős görcsökkel mentem a kórházba. Azonnali operáció. Fél petefészek ki. Endometriózis. Azóta a ciklusom még a helyét sem találja meg. Pé sincs. Most itt tartok. Januárban indulok gyógyszeres kúrára hátha lesz újra pém.

Szóval van ilyen, de nem szabad feladni. Én úgy érzem. Biztos lesz egyszer nekem is bár a doki nem sok jóval kecsegtet, de olyan nincs hogy nincs.


Sok szerencsét Neked.

2008. dec. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mi 8 éve próbálkozunk, túl vagyok egy P4 miatti csonkoláson, egy méhen kívüli terhesség miatti abortuszon,2 HSG-n, 3 laparoszkópos műtéten, most egy elhalt terhességen. Ha úgy érzed még nem tettél meg mindent ami tőled telik, addig ne add fel! Még én sem teszem.... Kitartás!
2008. dec. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!