Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek nem középidőben volt...

Akinek nem középidőben volt ovuja hanem később az mikor tesztelt pozitívat?

Figyelt kérdés
sziasztok! Sajnos csak péntekre kaptam időpontot a nőgyógyászhoz, igazából nem kecsegtetem magam semmi jóval de hátha már ez a mi hónapunk lesz 😔 akinek későbbi ovuja volt és akkor fogant a baba hány napja késett? Nekem ma késik 6napja...tegnap csinaltam egy tesztet de nem koncentrált a vizeletem mert állandóan szomjas vagyok, es pisilni járok...a melleim borzalmasan fajnak főleg oldalt már nem is birok hason aludni... Már idegesít mert vagy jöjjön meg, vagy legyen akkor már végre pozitív a tesztem...
2022. aug. 29. 08:04
 1/10 A kérdező kommentje:
És a legrosszabb talán a puffadás...54 kg vagyok de olyan a hasam mintha 8hetes terhes lennék...
2022. aug. 29. 08:07
 2/10 anonim ***** válasza:
éjjel is iszol, pisilsz állandóan? 2-3 órát azért csak kibirsz, nem? 10es érzékenységű tesztet használj, pl facelle. de ennyi késésnél az is mindegy kellene legyen hogy mikor csinálod. hány naposak a ciklusaid? nem biztos hogy a ciklus felénél van ovud, ez a ciklus hosszától függ
2022. aug. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
31 naposak...22 napig végig teszteltem és nem volt egyszersem pozitiv, ugyvoltam ez anovulacios ciklus lesz...aztán most h nemjott meg, mar nemvagyok olyan biztos benne
2022. aug. 29. 08:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Sztem ha már késik, nem számít ennyire, hogy mennyit pisilsz.
2022. aug. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha később van ovu akkor később van a nem várt is. Tehát annyival később lesz pozi a teszt is. Ha nem tudod az ovud, akkor tippelni sem lehet. Ha lh teszt nem volt pozi, akkor nem volt ovud. Ha nincs ovu, akkor nem lehet tudni, hogy mikor jön meg. Nekem ovu nélkül általában időre megjön, de volt olyan is, hogy egy mensi simán kimaradt illetve egyszer csak a harmadik esedékes mensi jött meg.


Ha nem fáj semmi a dokival is ráérsz a következő mensi elmaradásnál. De persze nem baj, ha korábban mész. Alapvetően 14 nappal ovu után pozi lenne bármikor bármilyen teszt. Nekem 10 nappal ovu után is pozi lett. Ha van esély, hogy több mint egy hetet csúszott az ovud, akkor van remény babára...de azért ennek esélye napról napra csökken.


Kitartás, tudom vacak ez a bizonytalanság. Nekem most 16-17ciklusnap helyett 26. Ciklusnapon lett pozi az ovu teszt..... teljesen megkergült a ciklusom.. reménykedek babában, de úgy érzem nem sikerült most sem.



A tüneteid egyébként, ha terhesség okozná már pozi lett volna az a teszt :(

2022. aug. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

34 naposak a ciklusom,leghosszabb 42 napos volt.

34 napokkal 3 nap kesesnel negatív volt tesztem,és végül a 42 napokat vettem alapul így 41. Napon lett pozitív a tesztem

Ennyivel kisebb is a baba vagyis 2 héttel, mensi szerint 9+3 lenne de uh szerint és pozi teszt szerint is csak 7+3.

Remélem tudtam segíteni. Sok szerencset

2022. aug. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát a puffadás simán lehet a progeszterontól, ami azért jó jel, hogy csak lehetett ovu, csak senki sem tudja megmondani, pontosan mikor. Szerintem elég 3-4 naponta tesztelni reggeli első vizelettel. Ha 22. ciklusnapot követően néhány nappal volt ovud, akkor lassan mutatnia kellene a tesztnek, de akár még később is lehetett az ovu, arra rá legkorábban olyan 12 nappal mutatja a teszt, ha sikerült. Nem tudom te mennyire tudsz a puffadásból kiindulni, nálam azért segít. Ha puffadok legalább egy hete, akkor egy hétnél semmiképp sincs több vissza a menziig.
2022. aug. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Végül mégsem anovulációs hónapom volt hanem kitolódott az ovum ...8 nap utan teszteltem egy halvány pozit 😊 remelem minden rendben lesz 😊
2022. aug. 31. 08:45
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ebből a vonalkából még bármi lehet, de ahhoz képest hogy tegnapelőtt nem volt rajta semmi azért reménykedek 😊 hisz ki bízzon benne hogy megmarad ha nem én 😊. [link]
2022. aug. 31. 09:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Drukkolok, hogy erősödjön!
2022. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!