Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napközbeni hőemelkedés jelezhe...

Napközbeni hőemelkedés jelezhet korai terhességet? Semmi egyéb tünetem nincs.

Figyelt kérdés

2022. aug. 29. 18:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Magába nem
2022. aug. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Erdekes, mert alapbol kevesebb szokott lenni napközben. pl az ébredési hőm is kevesebb, előző terhességemnél 36,6al voltam terhes...

Remélem hogy mégiscsak a beágyazódás miatt van hőemelkedésem napközben🙏

Ha betegség miatt van hőemelkedésem akkor 37nél már feküdnöm kell úgy szédülök.. 😊

2022. aug. 29. 18:22
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Menstruáció előtt, amíg le nem esik a hő közvetlenül előtte, mindig magas a reggeli hő, a napközbeni meg még inkább.
2022. aug. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

A menstruációm még odébb van.. 😊

Egyébként volt ma kis vizes folyásom is, és nem szokott lenni. (színtelen, szagtalan..)

2022. aug. 29. 18:23
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Ha a menstruaciod meg odebb van, akkor milyen terhessegrol beszelsz?
2022. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ovuláció után vagyok annyi nappal, hogy beágyazódásom lehet már,de a teszt még nyilván nem mutatna semmit. Ovu tesztet használtam, illetve a reggeli hőm is igazolja.. Mint első megjelenő tünet.. így értettem a hőemelkedést.
2022. aug. 29. 18:35
 7/24 anonim ***** válasza:
96%

Így meg pláne nem jelezhet korai terhességet. Azt hittem, 1-2 napra vagy.

Normális ciklusban is felmegy ovu után a hő (miután akkor egy időre leesik). Így ebből aztán semmi következtetést nem lehet levonni

2022. aug. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

5-ös igazad van:) Én sem értem milyen terhességről beszél a kérdező.

Mennyi idő van még a menzeszig kérdező?Lehet teszt kellene ha ennyire így hiszed hogy baba van a dologban hisz beágyazódás után már elkezd lassan termelődni a hcg vagy vérvételre is mehetsz.

2022. aug. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Mint feljebb is írtam, nem szokott ennyi lenni a hőm napközben sem, mert alapból hűvösebb vérű vagyok😊

Emiatt gondoltam, hogy nálam ez egy jelzés lehet.

2022. aug. 29. 18:39
 10/24 anonim ***** válasza:
51%
Ekem ovu után 8.napon + lett a tesztem ami, 1 héttel mensi előtt volt.
2022. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!