Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire lehet hinni az...

Mennyire lehet hinni az ovulációs mikroszkópnak? Azt hallottam, hogy ha az ovuláció után is páfrányos marad, akkor sikerült a megtermékenyítés. Illetve még egy buta kérdés: a terhességet előrejelezheti 37,8C-os hőemelkedés és gyomorfájás?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 1. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
miért már késik? mert, ha igen, akkor a hőd az bíztató.
2008. ápr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én a tesztet jobban szeretem, nekem az vált be.
2008. ápr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ezt pé után hány nappal mérted? Mert attól függ, de amiket írtál igazán bíztató jelek!!

Sok sikert! :o)

2008. ápr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
miért függ attól, hogy pé után mikor mérte? ezt elárulnád nekem is?
2008. ápr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Még van 3 napom. A magas hőt nem értettem. Inkább láz volt, de hallottam olyat, hogy van aki így reagál a beágyazódáskor.
2008. ápr. 1. 15:37
 6/13 anonim ***** válasza:
Én most vagyok a 35.napomon tegnap megnéztem az ovusmikrószkópot csak úgy kíváncsiságból és páfrányos volt elég nagy részen,de nem értettem a dolgot,hiszen elvileg már "meg kellene" jönnie.Vagy gondolod esetleg nekem is azért páfrányos mert lehet hogy sikerült?
2008. ápr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Háát...remélem:D

Amúgy neked hány naposak a ciklusaid? Nem kellene már tesztelned? ;)

2008. ápr. 1. 15:52
 8/13 anonim ***** válasza:
30-31 naposak általában,de legutóbb 37 napra jött meg,sose késett ennyit,már azt hittem hogy sikerült,sajna túlságosan beleéltem magam aztán nagyot csalódtam.Ezért még nem merek tesztelni,viszont az előbb megnéztem az ovusmikroszkót és akkora páfrány volt benne mint még soha!nem tudom ez mit jelent,egy kicsit reménykedek
2008. ápr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem is késeget mostanában. A Nőgyógyászom fel írt most progeszteron hüvelykapszulát (Utrogestan-t), mert valószínűleg nem tapadnak meg a babák. Sajna már volt 2 + tesztem is és utána megjött. (és ezeken kívül még 3 alkalom, amikor 4-5 napot is késett-persze korábban soha nem volt ilyen). Én is eléggé kikészültem ezek miatt. Jó lenne, ha a páfrányaink tényleg a baba miatt lennének! Légyszi, majd írd meg nálad mi lett...persze majd ha felbátorodtál a tesztre.:D
2008. ápr. 1. 16:09
 10/13 anonim ***** válasza:
te hányadik napnál tartasz?neked is párfányos még mindig?
2008. ápr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!