Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek több terhessége is...

Akinek több terhessége is volt, a pozitív teszt előtt mindig ugyan azok a tünetek voltak?

Figyelt kérdés

Azokhoz szólna leginkább a kérdésem, akik több alkalommal voltak már várandósak.

Mindig ugyan azok voltak a tünetek a pozitív teszt előtt?


Egyszer voltam várandós, de őt elvesztettük sajnos.

Akkor egyetlen tünet volt csupán, az eszméletlen mellfájdalom.


Most 13 dpon vagyok, hőm 36.98 volt reggel, ami jó, hiszen ilyenkor már nemvárt előtt egy nappal el szokott kezdeni leesni, most ne tette meg.

Ezen kívül csak egy furcsa nyomás érzés van a hasamban, de semmi több.


Ettől függetlenül reménykedhetek szerintetek? Vagy egy embernél jellemzőbb, hogy ugyan az(ok) a tünet(ek) jelennek meg, mint előző terhesség elején?



2022. szept. 1. 07:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden terhesség más!
2022. szept. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Koszonom :)

Holnapra nem várom, ha nem is jön meg akkor varok még 2-3 napot és tesztelek egyet

2022. szept. 1. 07:41
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Több terhességem volt, sikertelen is. Mindig más volt. Legutóbb semmi PMS tünet nem volt a kimaradt menzesz előtt. Nem érdemes tüneteket keresni, mert nem jelent semmit. Menzesz előtt sem mindig egyformák a tünetek.
2022. szept. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igen igen, nem is keresem őket. Inkább ez effajta kíváncsiság, hogy mik ezzel kapcsolatban a tapasztalatok. A vetélés után megfogadtam, csak akkor tesztelek újra ha már ismét ilyen szinten fáj a mellem mint akkor a pozitív tesztnél, de akkor ez nem jó politika.


Meg tényleg érdekes, hogy ugyan az a hormon és ugyan az a történés (várandósság) még egy szervezetnél is mindig másképp jelez. Csoda ez a természet 😍

2022. szept. 1. 08:11
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed attól is függ, mikor tesztelsz!

Én mind a kétszer az elmaradt menstruáció után egy héttel, az első tünetek megjelenésekor teszteltem, és igen, ugyanazok voltak a tüneteim: émelygés, hányinger, szapora szívverés.

2022. szept. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 1-2 nap késésnél teszteltem. Annyi volt mindig, hogy görcsöltem, mintha meg akarna jönni, de nem jött meg. Az aluszékonyság, émelygés, mellfájdalom, puffadás csak 1-2 héttel utána jött, és ezek már változóak voltak.
2022. szept. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Elmaradt menstruáció után 2-3 nappal, hogy kizárjam az ovuláció csúszását. Bár lh teszt és görbe alapján holnapra nem várom.


Viszont a kérdésem nem redukálódott le egy kis időszakra, így a te válaszod is bőven hasznos számomra, köszönöm 😊

2022. szept. 1. 08:17
 8/16 A kérdező kommentje:

Nekem nem fáj most a mellem, mint a márciusi várandósság alatt ( ott nemvárt előtt kb 2-3 nappal kezdődött érezhetően)

Csupán zavar a melltartó. Ilyet még nem tapasztaltam például. Soha nem volt érzékeny a mellem, most viszonyt ahoz hozzáér valami folyamatosan viszket. Nyilván ettől nem gondolok terhességre, mert csak a teszt és az orvos a biztos, de elég érdekes érzés 😂

2022. szept. 1. 08:19
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan terhességem, amikor már a kimaradt menzesz előtt nagyon fájt a mellem. Ez a terhesség korai, spontán vetéléssel végződött. Most meg a kimaradt menzesz előtt egyáltalán nem fájt. El is könyveltem, hogy nem volt sikeres a hónap. A vérzésem azonban nem jött meg. Teszteltem, pozitív lett. A mellem csak napokkal később kezdett fájni. Vasárnap leszek 6 hetes, de még mindig nem fáj annyira, mint a többi terhességnél. Alhasi fájdalom sincs, csak fel van puffadva. (3-as)
2022. szept. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Oooo, halkan gratulálok nektek😊😊(12 hét előtt csak halkan szoktam)

Hátha nekünk is sikeres lesz már lassan az egyik hónap így másfél év után

2022. szept. 1. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!