Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több mint 1 héttel a mensi...

Több mint 1 héttel a mensi előtt pozitív teszt milyen gyakori? Valamit a tünetek már a teszt előtt jelentkeztek, azért csináltam tesztet. Normális?

Figyelt kérdés
Kérlek ne offolj, és ne legyél barátságtalan, normális válaszokat várok, leginkább tapasztalt hölgyektől! Köszönöm

2018. jan. 2. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Menstruáció előtt 1 héttel nincsnek igazi tünetek. Olyan lehet hogy bebeszéled. De felesleges ilyenkor tesztelni. Egyrészt nem megbizható, felesleges pénzkidobás, ha negativ semmit nem jelent, ha babát szeretnél lehet felesleges csalódás ha meg pont nem akarsz akkor hamis megnyugvás, plusz személy szerint nem szeretek hómező teszteket nézegetni. De ha pozitiv is van olyan hogy kémiai terhesség és megis megjön, na arról főleg nem akarnék tudni.
2018. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Ha tényleg rendesen pozitív, akkor valószínűleg előbb volt peteérésed és előbb estél teherbe, ha meg alig látszik, akkor jó eséllyel belemagyarázod.
2018. jan. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg előbb volt peteérés mint gondoltad, és igazából így a mensinek is annyival hamarabb kellett volna jelentkeznie. Ez lehet a dologban. Mennyire erősen pozitív? Nekem pé után 9 nappal (tuti akkor volt, hőmérő+ ovuteszteltem) jól látható pozitív lett a teszt. 2 babámnál is. Nekem gyorsan termelődik a hcg ennyi.
2018. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig 28 napos ciklusaim voltak, mikor teherbe estem már mensi előtt egy héttel úgy fájt a hasam mikor megakar jönni. Akkor még nem tudtam hogy terhes lehetek mert nem terveztük. Feszültek a melleim, nagyon görcsölt a hasam pont úgy mint mensi előtt egy nappal. Gondoltam csak nem vagyok terhes vagy mivan.. Vettem tesztet olyan halvány csíkot mutatott hogy a féjrem azt mondta ez negatív de én láttam a másodikat is. Az érdekesség benne hogy akkor is úgy volt peteérésem mint máskor a baba méretei és a kiírt időpont majd születése alapján tehát bizony van olyan hogy mensi előtt egy héttel már kimutatják a drágább tesztek a nőgyógyászom szerint.
2018. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
6 tesztet nem képzelek oda szerintem. Ha viszont mensi előtt lettem terhes akkor melyik mensit kell nézni? Azt ami előtte volt h teszteltem, vagy az előttit? Már tök össze is zavarodtam.
2018. jan. 2. 22:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Senki nem irta hogy odaképzeled a teszteket. Hanem a tüneteket. Majd szrpen elmész dokihoz pár hét múlva és kb megsaccolja mikor foganhatott. Lehet korán volt ovulációd vagy mrg az előző ciklusban fogant. Mi ezt igy tippelni se tudjuk.
2018. jan. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A dokinő ma hívott, mert voltam bent nála de nem volt ott. Kérdezte h miért csináltam olyan korán tesztet, meg érdekesnek találta h olyan korán pozitív lett. Mivel még nem lehetett volna akkor pozitív. A dokim küldött faxot h sürgősen nézzék meg a babát, meg írt föl nekem 5mg folsav tablettát, nehogy baj legyen megint. Holnap kell felhívom a kórházat. Azt mondta a doki hogy szerinte 6 hetes, mivel korán volt pozitív a teszt. Remélem minnél hamarabb mehetek uh-ra.
2018. jan. 3. 20:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett Veled? Hogy vagytok?
2018. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8 -as köszi a kérdésed. Az orvos meglepődött h ritka az a nő aki tudja mikor lesz terhes. Több mint egy hete voltam ultrahangos vizsgálaton. Ott van egy manó :-) volt szív hang, meg minden. Amikor ki írtam a kérdést, már kb 2 hetes lehetett, nagyon magas volt a hcg szintem, ezért voltam rosszul. Az orvos szerint is hamar reagált a szervezetem a változásra. 8 hetes vagyok :-)
2018. jan. 24. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!