Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alábbi tünetek jelenthetnek...

Az alábbi tünetek jelenthetnek terhességet annak ellenére, hogy a pár nappal ezelőtti nagyon halvány pozitív terhességi teszt után az újabb teszt negatív?

Figyelt kérdés

Mellfájdalom több mint egy hete, eleinte a mellbimbóm szúrt/fájt csak, aztán azóta már az egész, duzzadtabb is, alhasi fájdalmak, mint menzesz előtt, kicsit talán enyhébb. Mára már elfogyott, de napok óta pozitív ovulációs tesztek, emelkedett alaphő, szokottnál sokkal több és fehér folyás, fáradékonyság. Ami valószínűleg nem tartozik ide, de ez is újdonság, hogy nagyjából 1-2 hete folyamatosan úgy érzem, el akar csöppenni az orrom, pedig nem vagyok se beteg, se szipogós.:)


25-ös terhességi tesztem két napja halvány pozitív volt, a következő nega.


Még pár napom van a nem vártig.

A leírtak szerintetek jelenthetnek terhességet vagy csak a testem szórakozik velem?


2013. márc. 27. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem simán lehetsz terhes.
2013. márc. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sok pénzt keresne az, aki ennyiből meg tudná állapítani, hogy terhes vagy-e vagy sem. Várd meg, hogy késsen a mensid és akkor tesztelj!!!!

Nagyon szurkolok!

2013. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Tudom, hogy ez nem ráolvasással működik, csak hátha járt valaki hasonló cipőben.:)
2013. márc. 27. 21:29
 4/4 anonim válasza:
a pozitívat mutathat a menstruáció közelette miatt is, főleg meg ha pár napod van! Ebből bármi lehet! Ne éld bele nagyon magad! SZURKOLOK!
2013. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!