Ovulációs görcs?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hány napig, vagy milyenek a görcsök, a ciklus hányadik napján?

2022. szept. 2. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden ciklusban más. Használj lh tesztet és vesd össze a görcs idejével. Nálam van, hogy csak nagyon szúr a petefészkem egy jó fél órát, de van hogy nagyon erős mensigörcsöm van. Sztem egy óránál tovább sose tartott. Ez mindig a pozitív lh tesztes nap utáni napján van. Legalábbis nálam. LH csúcsig meg gyakori a petefészek szúrka és az erős alhasi görcs illletve derékfájdalom, de ezek ilyen időszakosak, jönnek mennek. Szerintem közel lehetetlen behatárolni, hogy épp mitől fáj.
2022. szept. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igaziból pár hónapja fejeztem be a fogamzásgátlót, 7 ev után, mert babát szeretnénk. Első hónapban késett 2 napot a mensi, és visszagondolva, az erős petefészek görcsös nap után 14 napra jött meg. Most sem a 14. napon volt a görcs, hanem a 18. napon, vagyis arra gondolok, hogy biztosan ez a féle görcs jelzi a tüszőrepedést. Ez a teóriám bebizonyosodik, ha a 18. napi görcsre rá 14 nappal ( vagyis a 32.napon) fog megjönni. Ki kell még ismernem a ciklusom....
2022. szept. 2. 12:57
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van :) Adj időt magadnak, de csupán a tünetek megfigyelése nem elég, hiszen van mikor tünetmentes az ovu is. Sok sikert!
2022. szept. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!