Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 14-15. Napon van a szúró,...

Ha 14-15. Napon van a szúró, pici görcs szerű fájdalom a hasamban, akkor van az ovuláció? Amennyiben a 12. Napon voltunk együtt, esélyes még?

Figyelt kérdés

Ciklus.hu szerint esélyes napok 10-15 napig. A pé-t a 14. Napra jelölte.

Most már a 16.-on vagyok, tehát a 2.dpo, de 2 napja egyre jobban fáj.



2021. máj. 8. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Attól, hogy valami kalkulátor odajelöli a peteérést, az nem jelenti azt, hogy akkor is van... hiába a tünet (amit lehet csak beképzelsz) attól még lehet jópár nappal elöbb vagy késöbb...


2. Ha a legoptimálisabb időpontban vagytok együtt is 50-50 az esély...


Szóval vagy terhes leszel, vagy nem.... de ha így rágörcsölsz, ennyire számítgatsz, időre szexelsz, na akkor tuti csakazért sem fog összejönni, ilyen a természet...

2021. máj. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Ezek a kalkulátorok nem pontosak és fájdalmat is érezhetsz más napokon is. Ha pontosítani akarsz, akkor használj ovulációs tesztet, vagy a termékeny időszakban legyetek együtt 2 naponta.
2021. máj. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Máskor is szoktad ezt érezni? Nehéz így megmondani látatlanban, mert ilyen-olyan szurkálások, fájások lehetnek bármikor, de én pl. érzem az ovulációt, de az rendkívül intenzív fájdalom, olyasmi, mint a menstruációs görcs, de még intenzívebb, viszont kb. fél órán belül elmúlik. Ha ilyesmit érzel minden hónapban, akkor lehetséges. A másik kérdésre a válasz, ha így volt ahogy írod, tehát a 12. napon együttlét és 14-15. ovuláció, akkor igen van esély.´, ennyit elélnek bent a spermiumok.
2021. máj. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szoktam érezni fájdalmat igen. Csak azt nem tudom, hogy ez a tüszőrepedés előtt lehetséges, vagy utána inkább. Változó hogy mikor mennyire intenzív. Előző hónapban pl nem volt.

Nem figyelem meg méregetem magam annyira, vannak már gyermekeim, csak még szeretnénk. Ha lesz lesz, ha nem, nem. Előző hónap nem sikerült, na de az első is másfél évet váratott magára.

A másik amit szintén itt olvastam és előtte nem figyeltem a nyúlós nyák ami megelőzi, na igen az volt már 2-3 nappal előtte, de mostanra eltűnt.

Vagy lehet jobb is ennyire nem bele menni?

🤔😁

2021. máj. 8. 15:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Testi jelek alapján csak valószínűsíteni lehet. Tehát ha például érzékelted a nyákot, utána a fájdalamat, valószínű akkor volt az ovuláció, de ez nem 100%. Ha biztosan akarod tudni, otthon a hőmérés a legbiztosabb módszer.
2021. máj. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!