Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu után mikor lehet érezni...

Ovu után mikor lehet érezni terhességi tünetet?Esetleg azok válaszát várnám akik nem éreztek 1hét után semmit és még is terhesek voltak?

Figyelt kérdés

2022. szept. 2. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
7 nappal utána még egyáltalán nem kell érezned semmit.
2022. szept. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
6. Hét körül kezdődnek.
2022. szept. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem jött meg


Aznap megszédültem, de akármitől lehetett( csak reggel már teszteltem, tudtam a terhességet, emiatt jegyeztem meg)



Másik gyerekkel csak megéreztem.. nem volt ciklusom..

Semmi tünetem nem volt

2022. szept. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az elso tunet a hanyas volt, de hozzatennem, hogy nem volt soha normalis ciklusom es amikor pozitiv lett a teszt, mar 7 hetes terhes voltam, mint utobb kiderult.

Szoval a 7. hetig nem ereztem semmit, aztan elkezdtem hanyni. Na az jo sokaig tartott viszont :D

2022. szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első tüneted az lesz, hogy nem jön meg, minden más PMS.
2022. szept. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon sokat kellett wcre rohangálnom de ez már 15 nappal ovu után volt kb.
2022. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Sűrű pisilés és hasfeszülés az elmaradt vérzés napján kezdődött. Előtte semmi.
2022. szept. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát egy héttel ovu után én sem éreztem semmit.

Vasárnap gondoltam rá, hogy még mindig csak a mellem fáj, más tünet nincs, aznap voltam 5 hetes 5 napos.


Egyébként HCG okozhat tüneteket, így akinek nagyon korán vannak tünetei is legalább 12-14 nappal ovuláció után kezdődHET de kétlem, hogy ez gyakori lenne. Még itt is alacsony a HCG. 6 hetesen már többezer vagy többtízezer, mikor mondjuk nekem mindig kezdődött a hanyinger (de most nem, eddig) szóval azért van különbség.

2022. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én hónapról hónapra ovu után kb.1 héttel mindig éreztem fura szurkálásokat...es mindig rendre megjött a mensim pedig azt hittem jót jelenthet...


Most kivételesen semmit de tényleg semmit nem éreztem ovu után...és bizony + lett a terhességi tesztem..☺

Ki érti ezt?

2022. szept. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem mindig menstruáció előtt egy héttel már érzékeny volt a mellem,mire megjött elmúlt.

Most viszont mikor már nem jött meg az adott napon (és pontos szokott lenni) akkorra lett érzékeny/ feszült, tehát másabb mint addig. Így ezt vettem még plusz jelnek a kimaradt vérzés és pozitív teszt mellé.

2022. szept. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!