Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretkeztünk párommal pharate...

Szeretkeztünk párommal pharatex krémmel. Viszont későn vettem észre, hogy a krém le volt járva? Befolyásol ez valamit is, hogy lejárt? Mennyi az esélye így a terhességnek a menstruáció után 5. -ik napon történt így az aktus. Válaszaitokat köszönöm.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 9. 21:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
99.9%
2019. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Még úgy se biztonságos, ha nem járt volna le... Százalékot nehéz saccolni, én olyan 5-10%-ot mondanék a ciklus ezen szakaszában.
2019. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
A lejárati idő, nem azt jelenti hogy ha ma lejárt, holnap már nem hat. Ha csak 1-2 hét a csúszás, nem gondolom hogy önmagában gondot okozna.
2019. ápr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A lejárati idő, nem azt jelenti hogy ha ma lejárt, holnap már nem hat. Ha csak 1-2 hét a csúszás, nem gondolom hogy önmagában gondot okozna. A krém biztonságossága, egy másik történet.
2019. ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Sajos 3 hónapja járt le. 😔
2019. ápr. 9. 21:29
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Egy közeli barátnőm a pharmatex krém (nem lejárt) helyes használata mellett esett teherbe a ciklusa elején. Több helyen olvasom, hogy nem ő az egyetlen. Én aggódnék a helyedben, ha nem akartok babát. (És nem mellesleg betiltanám a pharmatexet, mint fogamzásgátló, mert ennyi erővel canesten krémmel is védekezhettek, az legalább gomba ellen jó..)
2019. ápr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van Pharmatex babám! pedig le sem volt járva a krém, mégis. Én is a ciklusom elején voltam, mindent betertottunk, de nagyon akart jönni a lányunk. (Terveztünk még gyerket, csak kicsit későbbre gondoltunk, azért védekeztünk ilyen módon.)
2019. ápr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! 🙂
2019. ápr. 9. 22:03
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Pharmatex babákról nem hallottatok? Szerintem legkisebb baj, hogy le volt járva.
2019. ápr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A ciklusod 5.napján, vagy a menstruációd után 5 nappal?

Ha jól értelmezem az utóbbi... Haaaat necces

2019. ápr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!