Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai terhességnél számít,...

Korai terhességnél számít, hogy melyik napszakban végezzük a tesztet?

Figyelt kérdés

Ha volt egy halovány, de azért szépen lathato délelőtt és egy tök negatív délután , akkor mi van? Kevés még a hcg esetleg?

Azért csináltam megegyet, mert hihetetlennek tartottam és nagyon megörültem,nem bírtam holnapig várni. De ez most eléggé lelombozott



2022. szept. 4. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Rá van írva, reggeli elsőből.
2022. szept. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oksa, csak az első terhességemnel mindkét teszt este lett csinálva , és erős pozitív volt , de akkor valószínűleg nem volt ilyen korai a terhesség
2022. szept. 4. 16:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem a napszak, hanem előtte hány órát nem pisiltél és nem ittál.


Éjjel jó esetben nem iszol, nem pisilsz.. emiatt mondják a reggelt

2022. szept. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha keveset iszol és vársz 2 órát 2 pisi között mutatja délután is.

Ugyanolyan tesztet használtál?

2022. szept. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent a korai? Ha ugyanazzal a teszttel csináltad, akkor az előző is negatív volt.
2022. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A második xepil volt, az első facelle.
2022. szept. 4. 20:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem értem én a délutáni tesztelést..

miért nem lehet kibírni reggelig.

Nyilván nem az időtől függ hanem a vizeletben levő hcg ami napközben gyengébb mert akkor sokat iszunk pisilünk és így tovább, így nem elég koncentrált, viszont éjszaka (bár ki mennyit megy ki WC-re) de én pl 8 órát kb nem megyek ki.

Akkor van elég ideje “erősödni”

De nyilván ha már idősebb kismama vagy akkor máé olyan durván nagy mennyiség van a szervezetbe hogy bármikor kimutatja, hisz a terhes tünetek legtöbbjét ez okozza.

Tehát ha reggel pozitív volt délután meg negatív attól lehet pozitív de ahhoz bírd ki hogy reggel tesztelj 😃

2022. szept. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor naná hogynem mutatta a facelle 10es az x epil 25 ös
2022. szept. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Reggel is csináltam, tök negatív lett :(

Várok pár napot az a biztos . Köszönöm a valaszaitokat

2022. szept. 5. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!