Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túl vékony méhnyálkahártyára...

Túl vékony méhnyálkahártyára kinek mi vált be? Mit érdemes még kipróbálni?

Figyelt kérdés
A legutóbbi nőgyógyászati vizsgálatomon derült ki,hogy vékony a méhnyálkahártyám (5,5mm volt akkor) és már szeretnénk babát. A doktornő ajánlotta a nagyobb mennyiségű C,D,E vitamint és az inofolicot is,azóta rendszeresen szedem,kb 1 hónapja. A menstruációm 28-29 napos és 6-7 napig tart,de mostanában elég kevés ürül. Gyógynövényes teát is szoktam inni a ciklus második felében és a vörösbort is olvastam,hogy segíthet. Valakinek tapasztalat,amik tényleg segítettek és hatásos? Köszönöm!

2022. szept. 7. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Ha nincs ciklus probléma akkor az Inofolic teljesen felesleges sőt néha még be is kavar tehát a szabályos ciklust megkavarja egy kicsit.

A vitaminokat szedd és a gyógynövényes tea mit takar?

2022. szept. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Nagyobb mennyiségű C vitamin vékonyítja a nyálkahártyát.

E vitamin, méhpempő, egy pohár vörösbor, esetleg több fehérje fogyasztása. Vagy progeszteron pólás, ami még vastagít.

2022. szept. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Ezeket szokták ajánlani.

Viszont érdemes endokrinológushoz is menni, hisz a nőgyógyász csak az egyik szerveddel foglalkozik. Gyógynövényes teákkal óvatosan, mert hatásos, de pont azért, amíg nem tudod, mi a probléma, akár ronthat is a dolgon. Tehát az semmiképp nem működik, hogy XY-nak ez az univerzális csodakeverék vált be "teherbeesésre", mert lehet, a másiknak meg borítja a hormonháztartását vagy cisztákat okoz.

2022. szept. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Gyógynövényes teából a Lady ciklus nevűt ittam már többször,mert előfordult 1-2szer,hogy hosszabb ciklusaim voltak,de a teával 28-30 naposak lettek. Ez egyébként cickafarkat,palástfüvet,citromfüvet tartalmaz. Akkor ezt inkább hanyagoljam?
2022. szept. 7. 14:18
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Ha jó hatású volt akkor ok de ha már helyreállt a ciklusod akkor felesleges inni.A 2-es válaszoló nagyon jól leírta mi a jó.

#1

2022. szept. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm szépen a segítségeteket! Progeszteron pótlás csak gyógyszerrel lehetséges?
2022. szept. 7. 14:30
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

[link]

Mi ezt szedtük, 2 hónap alatt sikeres terhesség lett:)

12 hetesek vagyunk:)

2022. szept. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

7 vagyok azt kihagytam hogy előtte 7 hónapig nem jött össze, közben egy kémiai is volt…

Tehát csak ajánlani tudom!:)

2022. szept. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem menj el egy hormonvizsgalatra, hogy kideruljon melyik hormok nincsenek rendben, az célravezetőbb mint mindenféle gyógynövényekkel próbálkozni, amik lehet csak rontanak a helyzeten. Egy endokrinologushoz is tenyleg jól jöhet
2022. szept. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Kedves 7es! A nőgyógyász nekem ezt majd a terhesség alatt javasolta,de majd rákérdezek nála következő alkalommal,szept.20.án megyek. De köszönöm a tippet!


Kedves 9es! Voltam hormomvizsgálaton,azokkal az eredményekkel megyek vissza legközelebb. A gyógynövényes teát pedig már korábban is szedtem,mert hatásos volt.

2022. szept. 7. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!