Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túl vékony méhnyálkahártyára...

Túl vékony méhnyálkahártyára kinek mi vált be? Mit érdemes még kipróbálni?

Figyelt kérdés
A legutóbbi nőgyógyászati vizsgálatomon derült ki,hogy vékony a méhnyálkahártyám (5,5mm volt akkor) és már szeretnénk babát. A doktornő ajánlotta a nagyobb mennyiségű C,D,E vitamint és az inofolicot is,azóta rendszeresen szedem,kb 1 hónapja. A menstruációm 28-29 napos és 6-7 napig tart,de mostanában elég kevés ürül. Gyógynövényes teát is szoktam inni a ciklus második felében és a vörösbort is olvastam,hogy segíthet. Valakinek tapasztalat,amik tényleg segítettek és hatásos? Köszönöm!

2022. szept. 7. 13:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%

Mikor nézte a vastagságát? Nekem mensi előtt 1 nappal volt 8 mm és azt mondta ez már elég.

A vérzés mennyisége nem nérvadó, nekem kb 1 nap amikor mondhatni jobban vérzek de az is max 3 betét egy nap. Kérdeztem és a nagynéném volt ilyen és uncsitesóm is, de ha rájuk néznek terhesek.

E, D vitamin és Q10 szedése után mikor nézték 10mm volt a nyálkahártya

2022. szept. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
11es: menstruáció előtt pár nappal volt ez a vizsgálat,2-3 nappal
2022. szept. 7. 21:18
 13/15 anonim ***** válasza:
73%

Azt mondják 1 mm nő naponta, lehet nem olyan hű ha vastag de ha 3 napod volt még akkor el is érhetted a 8 mm.

Sajnos a csepp nevére nem emlékszem, kaptam mert egyik doki nagyon vékonynak látta, rá pár hónapra összejött a baba, de sajnos beteg lett volna.

2022. szept. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sziasztoook! Bocsi az offért a pohar voros bor tenyleg hatasos? Mikortol meddig kell inni?😀
2022. szept. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Én amióta iszogatom néha,hetente 2-3 pohárral,de csak keveset este,már a menstruációm is más volt,jó értelemben. :)
2022. szept. 13. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!